Kontakt

Domy na prodej s cenou do 26 mil. Kč

Do 26 mil. Kč

1 995 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 136 m², pozemek 660 m²Prodej domu 136 m², pozemek 660 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 660 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 660 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 660 m²

Nová Ves u Jarošova 20, Nová Ves u Jarošova

3 500 000 Kč

3 100 000 Kč

22 794 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 305 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 200 m², pozemek 326 m²Prodej domu 200 m², pozemek 326 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 326 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 326 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 326 m²

Lužická 43, Česká Kamenice - Horní Kamenice

1 490 000 Kč

7 450 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

5.0

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej domu 125 m², pozemek 1982 m²Prodej domu 125 m², pozemek 1982 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 1982 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 1982 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 1982 m²

Stříbro - Otročín, okres Tachov

6 950 000 Kč

55 600 Kč/m2

Realitní makléř: David Choc
Realitní kancelář: PTF reality
Realitní makléř: David Choc

David Choc

4.4

Realitní kancelář: PTF reality
Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²

Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²

Rymaně 1217, Mníšek pod Brdy

16 990 000 Kč

16 790 000 Kč

79 573 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej domu 217 m², pozemek 678 m²Prodej domu 217 m², pozemek 678 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 678 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 678 m²

Prodej domu 217 m², pozemek 678 m²

Pod Chlumkem 819, Srubec

13 975 000 Kč

12 975 000 Kč

59 793 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Škrna
Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š
Realitní makléř: Pavel Škrna

Pavel Škrna

4.7

Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š
Prodej domu 350 m², pozemek 9285 m²Prodej domu 350 m², pozemek 9285 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 9285 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 9285 m²

Prodej domu 350 m², pozemek 9285 m²

Sudovice 7, Nový Knín

24 750 000 Kč

70 714 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej domu 205 m², pozemek 574 m²Prodej domu 205 m², pozemek 574 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 574 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 574 m²

Prodej domu 205 m², pozemek 574 m²

Branická 903/155, Praha 4 - Braník

22 000 000 Kč

107 317 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Koucký
Realitní kancelář: Keller Williams Metropolitan
Realitní makléř: Jiří Koucký

Jiří Koucký

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Metropolitan
Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²

Vrátkov, okres Kolín

8 500 000 Kč

65 385 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 61 m², pozemek 121 m²Prodej domu 61 m², pozemek 121 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 121 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 121 m²

Prodej domu 61 m², pozemek 121 m²

Krahulov 67, Krahulov

3 500 000 Kč

3 190 000 Kč

52 295 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Krupica
Realitní kancelář: RE/MAX A-City
Realitní makléř: Miroslav Krupica

Miroslav Krupica

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX A-City
Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²

Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²

Zadní Třebaň, okres Beroun

16 990 000 Kč

16 490 000 Kč

63 915 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Smrž
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Michal Smrž

Michal Smrž

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
1...262728...200

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 305 domů