Kontakt

Domy na prodej s cenou do 26 mil. Kč

Do 26 mil. Kč

1 964 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²

Javorová 1130, Buštěhrad

12 450 000 Kč

107 328 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 144 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 80 m², pozemek 1506 m²Prodej domu 80 m², pozemek 1506 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 1506 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 1506 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 1506 m²

Bělá 22, Bělá

3 590 000 Kč

44 875 Kč/m2

Populární

Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²

U Koupaliště, Horní Jelení

3 499 000 Kč

49 986 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Populární

Prodej domu 72 m²Prodej domu 72 m²
Prodej domu 72 m²
Prodej domu 72 m²

Prodej domu 72 m²

111, Vyškov

2 000 000 Kč

1 790 000 Kč

24 861 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa

Populární

Prodej domu 98 m², pozemek 382 m²Prodej domu 98 m², pozemek 382 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 382 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 382 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 382 m²

Olomoucká, Dub nad Moravou

2 480 000 Kč

25 306 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Havel
Realitní kancelář: Reality z Hané
Realitní makléř: Zdeněk Havel

Zdeněk Havel

4.8

Realitní kancelář: Reality z Hané

Populární

Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²

Pražská 259, Pilníkov

2 990 000 Kč

35 176 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.

Populární

Prodej domu 105 m², pozemek 1618 m²Prodej domu 105 m², pozemek 1618 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 1618 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 1618 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 1618 m²

Zájezdec 22, Zájezdec

2 490 000 Kč

23 714 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Populární

Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²

Ratiboř 39, Ratiboř

1 600 000 Kč

18 605 Kč/m2

Populární

Prodej domu 279 m², pozemek 330 m²Prodej domu 279 m², pozemek 330 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 330 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 330 m²

Prodej domu 279 m², pozemek 330 m²

Kpt. Kufnera, Nýrsko

3 675 000 Kč

2 990 000 Kč

10 717 Kč/m2

Populární

Prodej domu 93 m², pozemek 167 m²Prodej domu 93 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 167 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 167 m²

Vodičkova 149, Počátky

3 690 000 Kč

2 980 000 Kč

32 043 Kč/m2

1...456...197

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 144 domů