Kontakt

Domy na prodej s cenou do 31 mil. Kč

Do 31 mil. Kč

2 020 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 40 m², pozemek 1268 m²Prodej domu 40 m², pozemek 1268 m²
Prodej domu 40 m², pozemek 1268 m²
Prodej domu 40 m², pozemek 1268 m²

Prodej domu 40 m², pozemek 1268 m²

Liberk, okres Rychnov nad Kněžnou

2 130 000 Kč

1 990 000 Kč

49 750 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 454 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 120 m², pozemek 402 m²Prodej domu 120 m², pozemek 402 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 402 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 402 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 402 m²

Okrouhlice 85, Okrouhlice

3 790 000 Kč

3 490 000 Kč

29 083 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej domu 150 m², pozemek 490 m²Prodej domu 150 m², pozemek 490 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 490 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 490 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 490 m²

V Aleji 116, Pohled

4 990 000 Kč

4 490 000 Kč

29 933 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej domu 290 m², pozemek 1802 m²Prodej domu 290 m², pozemek 1802 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 1802 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 1802 m²

Prodej domu 290 m², pozemek 1802 m²

Rybníček 432, Újezd

4 790 000 Kč

4 490 000 Kč

15 483 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zach
Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Petr Zach

Petr Zach

4.5

Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Prodej domu 220 m², pozemek 901 m²Prodej domu 220 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 901 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 901 m²

Skalecká 1564, Mníšek pod Brdy

24 900 000 Kč

22 490 000 Kč

102 227 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²

Bohušov, okres Bruntál

1 200 000 Kč

890 000 Kč

6 357 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²

Na Slovanech 542, Jáchymov

9 900 000 Kč

8 900 000 Kč

52 353 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej domu 339 m²Prodej domu 339 m²
Prodej domu 339 m²
Prodej domu 339 m²

Prodej domu 339 m²

458, Baška

10 900 000 Kč

9 000 000 Kč

26 549 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej domu 175 m²Prodej domu 175 m²
Prodej domu 175 m²
Prodej domu 175 m²

Prodej domu 175 m²

Polepy, Litoměřice

5 490 000 Kč

4 990 000 Kč

28 514 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej domu 160 m², pozemek 107 m²Prodej domu 160 m², pozemek 107 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 107 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 107 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 107 m²

Opavská 1207/46, Rýmařov

8 490 000 Kč

7 990 000 Kč

49 938 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Chalupová
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Iveta Chalupová

Iveta Chalupová

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
1...303132...202

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 454 domů