Kontakt

Domy na prodej s cenou do 35 mil. Kč

Do 35 mil. Kč

2 077 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²

Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²

Slatina, okres Svitavy

1 790 000 Kč

1 590 000 Kč

7 395 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 601 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²

U Stadionu 531, Lanžhot

3 290 000 Kč

23 169 Kč/m2

Populární

Prodej domu, pozemek 847 m²Prodej domu, pozemek 847 m²
Prodej domu, pozemek 847 m²
Prodej domu, pozemek 847 m²

Prodej domu, pozemek 847 m²

Šumavské nábřeží, Nýrsko, Nýrsko

2 500 000 Kč

Populární

Prodej domu 125 m², pozemek 3750 m²Prodej domu 125 m², pozemek 3750 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 3750 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 3750 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 3750 m²

nábřeží Hynka Šlosara 608/18, Hořovice

34 980 000 Kč

279 840 Kč/m2

Populární

Prodej domu 104 m², pozemek 231 m²Prodej domu 104 m², pozemek 231 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 231 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 231 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 231 m²

Řehenice - Babice, okres Benešov

4 999 000 Kč

48 067 Kč/m2

Populární

Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²
Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²
Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²

Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²

Novodvorská, Postřelmov

5 200 000 Kč

28 889 Kč/m2

Populární

Prodej domu 60 m², pozemek 91 m²Prodej domu 60 m², pozemek 91 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 91 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 91 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 91 m²

Stříbrné Hory 46, Nalžovské Hory

1 990 000 Kč

33 167 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Populární

Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²
Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²
Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²

Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²

Zahořany 78, Zahořany

16 490 000 Kč

36 973 Kč/m2

Populární

Prodej domu 109 m², pozemek 4779 m²Prodej domu 109 m², pozemek 4779 m²
Prodej domu 109 m², pozemek 4779 m²
Prodej domu 109 m², pozemek 4779 m²

Prodej domu 109 m², pozemek 4779 m²

Jindřichova Hora ev. č. 5, Klenčí pod Čerchovem

3 500 000 Kč

2 900 000 Kč

26 606 Kč/m2

Populární

Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²
Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²
Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²

Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²

Tučapy, okres Tábor

1 290 000 Kč

23 889 Kč/m2

1...345...208

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 601 domů