Kontakt

Domy na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

2 039 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²

Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²

Dláždění 290, Žirovnice

3 650 000 Kč

3 250 000 Kč

27 778 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 545 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²

Na Valech 447/11, Jihlava

9 645 000 Kč

9 385 000 Kč

71 098 Kč/m2

Prodej domu 302 m², pozemek 7966 m²Prodej domu 302 m², pozemek 7966 m²
Prodej domu 302 m², pozemek 7966 m²
Prodej domu 302 m², pozemek 7966 m²

Prodej domu 302 m², pozemek 7966 m²

Višňová, okres Liberec

7 900 000 Kč

26 159 Kč/m2

Prodej domu 111 m², pozemek 502 m²Prodej domu 111 m², pozemek 502 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 502 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 502 m²

Prodej domu 111 m², pozemek 502 m²

Kravsko, okres Znojmo

3 354 880 Kč

30 224 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 400 m²Prodej domu 150 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 400 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 400 m²

Na Drahách, Rynholec

8 490 000 Kč

56 600 Kč/m2

Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²

Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²

Nová Ves 77, Kunčina

2 629 000 Kč

34 143 Kč/m2

Prodej domu 221 m², pozemek 448 m²Prodej domu 221 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 448 m²

Prodej domu 221 m², pozemek 448 m²

Čistovická 243/26, Praha 17 - Řepy

24 000 000 Kč

108 597 Kč/m2

Prodej domu 209 m², pozemek 3044 m²Prodej domu 209 m², pozemek 3044 m²
Prodej domu 209 m², pozemek 3044 m²
Prodej domu 209 m², pozemek 3044 m²

Prodej domu 209 m², pozemek 3044 m²

Krompach 48, Krompach

6 990 000 Kč

33 445 Kč/m2

Prodej domu 88 m², pozemek 802 m²Prodej domu 88 m², pozemek 802 m²
Prodej domu 88 m², pozemek 802 m²
Prodej domu 88 m², pozemek 802 m²

Prodej domu 88 m², pozemek 802 m²

Solany 82, Děčany

2 999 000 Kč

34 080 Kč/m2

Prodej domu 39 m², pozemek 100 m²Prodej domu 39 m², pozemek 100 m²
Prodej domu 39 m², pozemek 100 m²
Prodej domu 39 m², pozemek 100 m²

Prodej domu 39 m², pozemek 100 m²

Podivice 89, Podivice

3 954 000 Kč

101 385 Kč/m2

1...424344...204

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 545 domů