Kontakt

Domy na prodej s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

1 009 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²

Městečko Trnávka 230, Městečko Trnávka

1 890 000 Kč

1 290 000 Kč

21 500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 349 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²

Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²

Lažínská, Moravské Budějovice

6 049 000 Kč

45 142 Kč/m2

Prodej domu 51 m², pozemek 1633 m²Prodej domu 51 m², pozemek 1633 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 1633 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 1633 m²

Prodej domu 51 m², pozemek 1633 m²

Pardubická, Srch, Srch

6 900 000 Kč

135 294 Kč/m2

Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²

Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²

Dláždění 290, Žirovnice

3 650 000 Kč

3 250 000 Kč

27 778 Kč/m2

Prodej domu 75 m², pozemek 1335 m²Prodej domu 75 m², pozemek 1335 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 1335 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 1335 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 1335 m²

Hostěradice, okres Znojmo

2 900 000 Kč

38 667 Kč/m2

Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²

Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²

Benkovice 49, Hradec nad Moravicí

4 590 000 Kč

26 686 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²

Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou

3 990 000 Kč

33 250 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 581 m²Prodej domu 90 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 581 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 581 m²

Znojemská, Želetava

2 990 000 Kč

33 222 Kč/m2

Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²

Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²

Chodov 85, Chodov

1 790 000 Kč

35 800 Kč/m2

Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²

Horka II, okres Kutná Hora

6 125 000 Kč

45 037 Kč/m2

1...232425...101

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 349 domů