Kontakt

Domy na prodej s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

1 008 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 150 m², pozemek 1219 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1219 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1219 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1219 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1219 m²

Hornosušská, Havířov

6 500 000 Kč

6 200 000 Kč

41 333 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 358 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 240 m², pozemek 2251 m²Prodej domu 240 m², pozemek 2251 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 2251 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 2251 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 2251 m²

Třinec, okres Frýdek-Místek

3 490 000 Kč

14 542 Kč/m2

Prodej domu 105 m²Prodej domu 105 m²
Prodej domu 105 m²
Prodej domu 105 m²

Prodej domu 105 m²

24, Česká Kubice

5 980 000 Kč

56 952 Kč/m2

Prodej domu 546 m², pozemek 337 m²Prodej domu 546 m², pozemek 337 m²
Prodej domu 546 m², pozemek 337 m²
Prodej domu 546 m², pozemek 337 m²

Prodej domu 546 m², pozemek 337 m²

Československých letců 1660, Varnsdorf

5 750 000 Kč

10 531 Kč/m2

Prodej domu 260 m², pozemek 1436 m²Prodej domu 260 m², pozemek 1436 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 1436 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 1436 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 1436 m²

Domašov 93, Bělá pod Pradědem

3 690 000 Kč

14 192 Kč/m2

Prodej domu 196 m², pozemek 828 m²Prodej domu 196 m², pozemek 828 m²
Prodej domu 196 m², pozemek 828 m²
Prodej domu 196 m², pozemek 828 m²

Prodej domu 196 m², pozemek 828 m²

Mariánské náměstí 75, Černovice

4 200 000 Kč

21 429 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 490 m²Prodej domu 190 m², pozemek 490 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 490 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 490 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 490 m²

Jimramov, okres Žďár nad Sázavou

2 990 000 Kč

15 737 Kč/m2

Prodej domu 85 m², pozemek 300 m²Prodej domu 85 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 300 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 300 m²

Hořepník - Březina, okres Pelhřimov

5 250 000 Kč

61 765 Kč/m2

Prodej domu 210 m², pozemek 1778 m²Prodej domu 210 m², pozemek 1778 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 1778 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 1778 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 1778 m²

Kladky, okres Prostějov

5 990 000 Kč

28 524 Kč/m2

Prodej domu 230 m², pozemek 945 m²Prodej domu 230 m², pozemek 945 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 945 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 945 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 945 m²

Bohumilice 27, Kožlí

3 790 000 Kč

3 590 000 Kč

15 609 Kč/m2

1...282930...101

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 358 domů