Kontakt

Domy na prodej s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

1 009 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 120 m²Prodej domu 120 m²
Prodej domu 120 m²
Prodej domu 120 m²

Prodej domu 120 m²

Na Rybníčku 354, Dubňany

3 100 000 Kč

2 950 000 Kč

24 583 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 389 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²

Přibice 317, Přibice

6 490 000 Kč

5 150 000 Kč

51 500 Kč/m2

Prodej domu 167 m², pozemek 1258 m²Prodej domu 167 m², pozemek 1258 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 1258 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 1258 m²

Prodej domu 167 m², pozemek 1258 m²

Velké Svatoňovice 355, Velké Svatoňovice

6 590 000 Kč

5 990 000 Kč

35 868 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 1025 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1025 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1025 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1025 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1025 m²

Slatinka 12, Letovice

6 200 000 Kč

5 849 000 Kč

30 784 Kč/m2

Prodej domu 406 m², pozemek 296 m²Prodej domu 406 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 406 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 406 m², pozemek 296 m²

Prodej domu 406 m², pozemek 296 m²

Petra Voka 163/6, Soběslav I

7 480 000 Kč

4 500 000 Kč

11 084 Kč/m2

Prodej domu 124 m², pozemek 571 m²Prodej domu 124 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 571 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 571 m²

Volduchy, okres Rokycany

5 600 000 Kč

4 900 000 Kč

39 516 Kč/m2

Prodej domu 175 m², pozemek 252 m²Prodej domu 175 m², pozemek 252 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 252 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 252 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 252 m²

Bezručova, Rýmařov

3 900 000 Kč

3 700 000 Kč

21 143 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 250 m², pozemek 2200 m²Prodej zemědělské usedlosti 250 m², pozemek 2200 m²
Prodej zemědělské usedlosti 250 m², pozemek 2200 m²
Prodej zemědělské usedlosti 250 m², pozemek 2200 m²

Prodej zemědělské usedlosti 250 m², pozemek 2200 m²

Meziříčská 78, Křižanov

3 420 000 Kč

3 099 000 Kč

12 396 Kč/m2

Prodej domu 122 m², pozemek 280 m²Prodej domu 122 m², pozemek 280 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 280 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 280 m²

Prodej domu 122 m², pozemek 280 m²

Krátká 191, Velká Hleďsebe

4 250 000 Kč

4 000 000 Kč

32 787 Kč/m2

Prodej domu 298 m², pozemek 158 m²Prodej domu 298 m², pozemek 158 m²
Prodej domu 298 m², pozemek 158 m²
Prodej domu 298 m², pozemek 158 m²

Prodej domu 298 m², pozemek 158 m²

Perleťářská, Batelov

5 790 000 Kč

5 290 000 Kč

17 752 Kč/m2

1...343536...101

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 389 domů