Kontakt

Domy na prodej s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

1 014 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 73 m², pozemek 410 m²Prodej domu 73 m², pozemek 410 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 410 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 410 m²

Prodej domu 73 m², pozemek 410 m²

Hevlín, okres Znojmo

6 490 000 Kč

6 250 000 Kč

85 616 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 395 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 400 m², pozemek 2235 m²Prodej domu 400 m², pozemek 2235 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 2235 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 2235 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 2235 m²

Kyselov 1, Vyšší Brod - Dolní Jílovice

6 800 000 Kč

6 250 000 Kč

15 625 Kč/m2

Prodej domu 104 m²Prodej domu 104 m²
Prodej domu 104 m²
Prodej domu 104 m²

Prodej domu 104 m²

16, Bernartice

5 500 000 Kč

5 490 000 Kč

52 788 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 404 m²Prodej domu 100 m², pozemek 404 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 404 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 404 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 404 m²

Blatná 24, Frymburk

5 350 000 Kč

53 500 Kč/m2

Prodej domu 216 m², pozemek 610 m²Prodej domu 216 m², pozemek 610 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 610 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 610 m²

Prodej domu 216 m², pozemek 610 m²

Opavská 118/5, Bolatice

6 600 000 Kč

5 690 000 Kč

26 343 Kč/m2

Prodej domu 720 m², pozemek 400 m²Prodej domu 720 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 720 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 720 m², pozemek 400 m²

Prodej domu 720 m², pozemek 400 m²

Horní Újezd, okres Přerov

5 300 000 Kč

7 361 Kč/m2

Prodej domu 35 m², pozemek 114 m²Prodej domu 35 m², pozemek 114 m²
Prodej domu 35 m², pozemek 114 m²
Prodej domu 35 m², pozemek 114 m²

Prodej domu 35 m², pozemek 114 m²

Dělnická, Jemnice

900 000 Kč

650 000 Kč

18 571 Kč/m2

Prodej domu 86 m², pozemek 1699 m²Prodej domu 86 m², pozemek 1699 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 1699 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 1699 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 1699 m²

Hostokryje 55, Senomaty

6 250 000 Kč

5 750 000 Kč

66 860 Kč/m2

Prodej domu 225 m², pozemek 1225 m²Prodej domu 225 m², pozemek 1225 m²
Prodej domu 225 m², pozemek 1225 m²
Prodej domu 225 m², pozemek 1225 m²

Prodej domu 225 m², pozemek 1225 m²

Družstevní 180, Ždírec nad Doubravou

6 690 000 Kč

6 190 000 Kč

27 511 Kč/m2

Prodej domu 86 m², pozemek 663 m²Prodej domu 86 m², pozemek 663 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 663 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 663 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 663 m²

Libědice 86, Libědice

4 950 000 Kč

3 950 000 Kč

45 930 Kč/m2

1...363738...102

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 395 domů