Kontakt

Domy na prodej s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

1 022 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 133 m², pozemek 1371 m²Prodej domu 133 m², pozemek 1371 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 1371 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 1371 m²

Prodej domu 133 m², pozemek 1371 m²

Bačice, okres Třebíč

3 490 000 Kč

26 241 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 430 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 80 m², pozemek 223 m²Prodej domu 80 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 223 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 223 m²

Nerudova, Moravské Budějovice

2 969 400 Kč

2 650 000 Kč

33 125 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 746 m²Prodej domu 110 m², pozemek 746 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 746 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 746 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 746 m²

Na Zadky, Těrlicko

6 690 000 Kč

60 818 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Chylík
Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Realitní makléř: Michal Chylík

Michal Chylík

5.0

Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Prodej domu 77 m², pozemek 530 m²Prodej domu 77 m², pozemek 530 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 530 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 530 m²

Prodej domu 77 m², pozemek 530 m²

V Uličce, Mšec

5 090 000 Kč

66 104 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 361 m²Prodej domu 130 m², pozemek 361 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 361 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 361 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 361 m²

Jeníkov 1, Jeníkov

2 990 000 Kč

23 000 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 424 m²Prodej domu 120 m², pozemek 424 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 424 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 424 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 424 m²

Rozvadov ev. č. 4, Rozvadov

3 990 000 Kč

33 250 Kč/m2

Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²

Velký Ořechov, okres Zlín

1 990 000 Kč

15 920 Kč/m2

Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²

Třebešice 69, Třebešice

2 690 000 Kč

23 391 Kč/m2

Prodej domu 82 m², pozemek 256 m²Prodej domu 82 m², pozemek 256 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 256 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 256 m²

Prodej domu 82 m², pozemek 256 m²

Stará Ulička, Kyšice, Kyšice

5 250 000 Kč

4 990 000 Kč

60 854 Kč/m2

Realitní makléř: Marcela Fraňková
Realitní kancelář: Marcela Fraňková
Realitní makléř: Marcela Fraňková

Marcela Fraňková

4.5

Realitní kancelář: Marcela Fraňková
Prodej domu 192 m², pozemek 803 m²Prodej domu 192 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 803 m²

Prodej domu 192 m², pozemek 803 m²

Koloděje nad Lužnicí 73, Týn nad Vltavou

5 499 000 Kč

28 641 Kč/m2

1...616263...103

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 430 domů