Kontakt

Domy na prodej s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

1 021 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 75 m², pozemek 654 m²Prodej domu 75 m², pozemek 654 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 654 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 654 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 654 m²

Skašov 87, Skašov

3 890 000 Kč

3 590 000 Kč

47 867 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 427 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu, pozemek 423 m²Prodej domu, pozemek 423 m²
Prodej domu, pozemek 423 m²
Prodej domu, pozemek 423 m²

Prodej domu, pozemek 423 m²

Myslkovice, Myslkovice

1 200 000 Kč

Prodej domu 130 m², pozemek 342 m²Prodej domu 130 m², pozemek 342 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 342 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 342 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 342 m²

Ivančice ev. č. 1625, Ivančice

5 350 000 Kč

41 154 Kč/m2

Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²

Příční 475, Blučina

4 490 000 Kč

3 490 000 Kč

37 935 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 1970 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1970 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1970 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1970 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1970 m²

Ostrov, okres Ústí nad Orlicí

5 500 000 Kč

28 947 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Prodej domu 120 m², pozemek 232 m²Prodej domu 120 m², pozemek 232 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 232 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 232 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 232 m²

Hvozd, okres Prostějov

1 690 000 Kč

14 083 Kč/m2

Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²

Budislav 69, Budislav

4 250 000 Kč

36 638 Kč/m2

Prodej domu 248 m²Prodej domu 248 m²
Prodej domu 248 m²
Prodej domu 248 m²

Prodej domu 248 m²

Rokycanova, Tachov

5 100 000 Kč

20 565 Kč/m2

Prodej domu 78 m², pozemek 117 m²Prodej domu 78 m², pozemek 117 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 117 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 117 m²

Prodej domu 78 m², pozemek 117 m²

Veselská 44/32, Žďár nad Sázavou 1

6 490 000 Kč

83 205 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 564 m²Prodej domu 120 m², pozemek 564 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 564 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 564 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 564 m²

Pod Hájem, Vroutek

5 290 000 Kč

44 083 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate
1...676869...103

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 427 domů