Kontakt

Domy na prodej s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

1 021 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 140 m², pozemek 590 m²Prodej domu 140 m², pozemek 590 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 590 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 590 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 590 m²

Moravská Třebová, okres Svitavy

1 370 000 Kč

9 786 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 427 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 95 m², pozemek 90 m²Prodej domu 95 m², pozemek 90 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 90 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 90 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 90 m²

Přibyslav - Dolní Jablonná, okres Havlíčkův Brod

2 750 000 Kč

28 947 Kč/m2

Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²
Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²
Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²

Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²

Rakousy, okres Semily

4 890 000 Kč

9 174 Kč/m2

Prodej domu 108 m², pozemek 320 m²Prodej domu 108 m², pozemek 320 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 320 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 320 m²

Prodej domu 108 m², pozemek 320 m²

Čechova 116, Nová Včelnice

3 490 000 Kč

2 800 000 Kč

25 926 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej domu 351 m², pozemek 351 m²Prodej domu 351 m², pozemek 351 m²
Prodej domu 351 m², pozemek 351 m²
Prodej domu 351 m², pozemek 351 m²

Prodej domu 351 m², pozemek 351 m²

Velké náměstí 115/1, Kroměříž

2 080 000 Kč

5 926 Kč/m2

Prodej domu 205 m², pozemek 261 m²Prodej domu 205 m², pozemek 261 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 261 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 261 m²

Prodej domu 205 m², pozemek 261 m²

Dnešice, okres Plzeň-jih

2 800 000 Kč

1 900 000 Kč

9 268 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Paul
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Paul

Ing. Karel Paul

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 73 m², pozemek 608 m²Prodej domu 73 m², pozemek 608 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 608 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 608 m²

Prodej domu 73 m², pozemek 608 m²

Bzová, okres Beroun

6 800 000 Kč

5 900 000 Kč

80 822 Kč/m2

Prodej domu 320 m², pozemek 406 m²Prodej domu 320 m², pozemek 406 m²
Prodej domu 320 m², pozemek 406 m²
Prodej domu 320 m², pozemek 406 m²

Prodej domu 320 m², pozemek 406 m²

Želiv, okres Pelhřimov

4 800 000 Kč

15 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová

Ing. Jolana Krajčová

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Prodej domu 93 m², pozemek 349 m²Prodej domu 93 m², pozemek 349 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 349 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 349 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 349 m²

Zberaz 12, Sedlčany

7 000 000 Kč

6 500 000 Kč

69 892 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Pavel Kysilko

Pavel Kysilko

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Prodej domu 200 m², pozemek 321 m²Prodej domu 200 m², pozemek 321 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 321 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 321 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 321 m²

náměstí 105, Kravaře

2 700 000 Kč

13 500 Kč/m2

1...777879...103

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 427 domů