Kontakt

Domy na prodej s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

1 020 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 110 m², pozemek 1037 m²Prodej domu 110 m², pozemek 1037 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1037 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1037 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 1037 m²

Pavlov, okres Jihlava

5 199 000 Kč

4 990 000 Kč

45 364 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 423 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 140 m², pozemek 395 m²Prodej domu 140 m², pozemek 395 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 395 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 395 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 395 m²

Vít. Nováka 412, Kamenice nad Lipou

4 290 000 Kč

30 643 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 630 m²Prodej domu 200 m², pozemek 630 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 630 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 630 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 630 m²

Ludmírov, okres Prostějov

1 579 000 Kč

7 895 Kč/m2

Prodej domu 359 m², pozemek 885 m²Prodej domu 359 m², pozemek 885 m²
Prodej domu 359 m², pozemek 885 m²
Prodej domu 359 m², pozemek 885 m²

Prodej domu 359 m², pozemek 885 m²

Na Kolonii, Rumburk

3 550 000 Kč

9 889 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
Prodej domu 127 m², pozemek 4402 m²Prodej domu 127 m², pozemek 4402 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 4402 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 4402 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 4402 m²

Budětsko, okres Prostějov

7 490 000 Kč

6 490 000 Kč

51 102 Kč/m2

Prodej domu 97 m², pozemek 1229 m²Prodej domu 97 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 97 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 97 m², pozemek 1229 m²

Prodej domu 97 m², pozemek 1229 m²

Klenovice 40, Klenovice

5 500 000 Kč

4 700 000 Kč

48 454 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Prodej domu 220 m², pozemek 633 m²Prodej domu 220 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 633 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 633 m²

Benešov u Semil 217, Benešov u Semil

4 499 000 Kč

4 200 000 Kč

19 091 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 183 m²Prodej domu 150 m², pozemek 183 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 183 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 183 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 183 m²

Březinova 95, Jaroměřice nad Rokytnou

5 390 000 Kč

35 933 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej domu 145 m², pozemek 1236 m²Prodej domu 145 m², pozemek 1236 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 1236 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 1236 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 1236 m²

Na Zadky, Horní Těrlicko, Těrlicko

3 790 000 Kč

3 690 000 Kč

25 448 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Zabral
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Marek Zabral

Marek Zabral

4.9

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej domu 75 m², pozemek 268 m²Prodej domu 75 m², pozemek 268 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 268 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 268 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 268 m²

Lubenecká 83, Chyše

3 300 000 Kč

44 000 Kč/m2

1...838485...102

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 423 domů