Kontakt

Domy na prodej s cenou do 87 mil. Kč

Do 87 mil. Kč

2 029 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 212 m², pozemek 654 m²Prodej domu 212 m², pozemek 654 m²
Prodej domu 212 m², pozemek 654 m²
Prodej domu 212 m², pozemek 654 m²

Prodej domu 212 m², pozemek 654 m²

Za kovárnou 375/18, Praha - Dolní Měcholupy

26 900 000 Kč

126 887 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 492 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 98 m², pozemek 382 m²Prodej domu 98 m², pozemek 382 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 382 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 382 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 382 m²

Olomoucká, Dub nad Moravou

2 480 000 Kč

25 306 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Havel
Realitní kancelář: Reality z Hané
Realitní makléř: Zdeněk Havel

Zdeněk Havel

4.8

Realitní kancelář: Reality z Hané

Populární

Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²

Pražská 259, Pilníkov

2 990 000 Kč

35 176 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.

Populární

Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²

Ratiboř 39, Ratiboř

1 600 000 Kč

18 605 Kč/m2

Populární

Prodej domu 93 m², pozemek 167 m²Prodej domu 93 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 167 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 167 m²

Vodičkova 149, Počátky

3 690 000 Kč

2 980 000 Kč

32 043 Kč/m2

Populární

Prodej domu 279 m², pozemek 330 m²Prodej domu 279 m², pozemek 330 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 330 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 330 m²

Prodej domu 279 m², pozemek 330 m²

Kpt. Kufnera, Nýrsko

3 675 000 Kč

2 990 000 Kč

10 717 Kč/m2

Populární

Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²

Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²

Nové Hvězdlice 66, Hvězdlice

2 960 000 Kč

41 111 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratěna
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Jiří Kratěna

Jiří Kratěna

4.9

Realitní kancelář: Bidli

Populární

Prodej domu 150 m², pozemek 501 m²Prodej domu 150 m², pozemek 501 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 501 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 501 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 501 m²

K. Šafáře 262/2, České Budějovice 2

9 700 000 Kč

64 667 Kč/m2

Populární

Prodej domu 930 m², pozemek 1294 m²Prodej domu 930 m², pozemek 1294 m²
Prodej domu 930 m², pozemek 1294 m²
Prodej domu 930 m², pozemek 1294 m²

Prodej domu 930 m², pozemek 1294 m²

Vranov, okres Brno-venkov

27 000 000 Kč

29 032 Kč/m2

Populární

Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²

Pod Lesíkem 488/18, Ostrava - Stará Bělá

4 500 000 Kč

48 387 Kč/m2

1...567...203

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 492 domů