Kontakt

Domy na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

1 300 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 110 m², pozemek 238 m²Prodej domu 110 m², pozemek 238 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 238 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 238 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 238 m²

Břevniště 26, Hamr na Jezeře

6 490 000 Kč

59 000 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: TRUST Reality
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: TRUST Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 657 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 95 m², pozemek 181 m²Prodej domu 95 m², pozemek 181 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 181 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 181 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 181 m²

Komenského 197, Blučina

6 490 000 Kč

68 316 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej projektu 102 m², pozemek 810 m²Prodej projektu 102 m², pozemek 810 m²
Prodej projektu 102 m², pozemek 810 m²
Prodej projektu 102 m², pozemek 810 m²

Prodej projektu 102 m², pozemek 810 m²

Valtrovice, okres Znojmo

6 890 000 Kč

67 549 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej domu 200 m², pozemek 258 m²Prodej domu 200 m², pozemek 258 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 258 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 258 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 258 m²

Kelčice 141, Vranovice-Kelčice

6 490 000 Kč

32 450 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej domu 82 m², pozemek 1915 m²Prodej domu 82 m², pozemek 1915 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 1915 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 1915 m²

Prodej domu 82 m², pozemek 1915 m²

Slup - Oleksovičky, okres Znojmo

3 290 000 Kč

40 122 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Drozd
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Pavel Drozd

Pavel Drozd

5.0

Realitní kancelář: Prodejme.to
Prodej domu 160 m², pozemek 493 m²Prodej domu 160 m², pozemek 493 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 493 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 493 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 493 m²

Partyzánská, Česká Lípa

5 700 000 Kč

35 625 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu, pozemek 1218 m²Prodej domu, pozemek 1218 m²
Prodej domu, pozemek 1218 m²
Prodej domu, pozemek 1218 m²

Prodej domu, pozemek 1218 m²

Lično, Lično

8 500 000 Kč

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.8

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Prodej domu 70 m², pozemek 533 m²Prodej domu 70 m², pozemek 533 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 533 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 533 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 533 m²

Nádražní čtvrť, Vojtanov

2 571 000 Kč

36 729 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 260 m², pozemek 633 m²Prodej domu 260 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 633 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 633 m²

Studentská 67/43, Karlovy Vary - Doubí

8 446 000 Kč

32 485 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 215 m², pozemek 3770 m²Prodej domu 215 m², pozemek 3770 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 3770 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 3770 m²

Prodej domu 215 m², pozemek 3770 m²

Vintířovská, Chodov

8 490 000 Kč

39 488 Kč/m2

Realitní makléř: Daniela Fišerová
Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality
Realitní makléř: Daniela Fišerová

Daniela Fišerová

4.4

Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality
1...151617...130

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 657 domů