Kontakt

Domy na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

1 302 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²

Blatno 96, Blatno

7 250 000 Kč

36 250 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 664 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²

Blatno 96, Blatno

7 250 000 Kč

36 250 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Prodej domu 155 m², pozemek 953 m²Prodej domu 155 m², pozemek 953 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 953 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 953 m²

Prodej domu 155 m², pozemek 953 m²

Záhoří 18, Chroboly

3 990 000 Kč

3 490 000 Kč

22 516 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 192 m², pozemek 475 m²Prodej domu 192 m², pozemek 475 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 475 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 475 m²

Prodej domu 192 m², pozemek 475 m²

Rudé armády, Doudleby nad Orlicí

6 490 000 Kč

33 802 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²

Mikoláše Alše 647, Pečky

8 970 000 Kč

8 480 000 Kč

90 213 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej domu 71 m², pozemek 874 m²Prodej domu 71 m², pozemek 874 m²
Prodej domu 71 m², pozemek 874 m²
Prodej domu 71 m², pozemek 874 m²

Prodej domu 71 m², pozemek 874 m²

Pavlíkov 46, Třemešné

3 990 000 Kč

56 197 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Dosoudilová
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jana Dosoudilová

Jana Dosoudilová

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Prodej domu 122 m², pozemek 541 m²Prodej domu 122 m², pozemek 541 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 541 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 541 m²

Prodej domu 122 m², pozemek 541 m²

Račice, okres Třebíč

3 500 000 Kč

28 689 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Sedlák
Realitní kancelář: RK Fokus s.r.o.
Realitní makléř: Václav Sedlák

Václav Sedlák

4.9

Realitní kancelář: RK Fokus s.r.o.
Prodej domu 300 m², pozemek 227 m²Prodej domu 300 m², pozemek 227 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 227 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 227 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 227 m²

Gogolova 278/27, Trmice

7 499 000 Kč

24 997 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality
Prodej domu 199 m²Prodej domu 199 m²
Prodej domu 199 m²
Prodej domu 199 m²

Prodej domu 199 m²

48, Libhošť

3 650 000 Kč

18 342 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej domu 128 m², pozemek 1243 m²Prodej domu 128 m², pozemek 1243 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 1243 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 1243 m²

Prodej domu 128 m², pozemek 1243 m²

Rudé armády 328, Doudleby nad Orlicí

5 499 000 Kč

42 961 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
1...161718...131

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 664 domů