Kontakt

Domy na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

1 308 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²

Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²

Dláždění 290, Žirovnice

3 650 000 Kč

3 250 000 Kč

27 778 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 709 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²

Moravské Málkovice

7 990 000 Kč

36 318 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 387 m²Prodej domu 110 m², pozemek 387 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 387 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 387 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 387 m²

Sklepní, Hrabětice

2 690 000 Kč

24 455 Kč/m2

Prodej domu 75 m², pozemek 1335 m²Prodej domu 75 m², pozemek 1335 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 1335 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 1335 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 1335 m²

Hostěradice, okres Znojmo

2 900 000 Kč

38 667 Kč/m2

Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²

Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²

Benkovice 49, Hradec nad Moravicí

4 590 000 Kč

26 686 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²

Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou

3 990 000 Kč

33 250 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 581 m²Prodej domu 90 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 581 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 581 m²

Znojemská, Želetava

2 990 000 Kč

33 222 Kč/m2

Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²

Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²

Chodov 85, Chodov

1 790 000 Kč

35 800 Kč/m2

Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²

Horka II, okres Kutná Hora

6 125 000 Kč

45 037 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 1500 m²Prodej domu 90 m², pozemek 1500 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1500 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1500 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 1500 m²

Přehýšov 26, Přehýšov

8 490 000 Kč

94 333 Kč/m2

1...293031...131

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 709 domů