Kontakt

Domy na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

1 311 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 180 m², pozemek 3800 m²Prodej domu 180 m², pozemek 3800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 3800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 3800 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 3800 m²

Topolová 1492, Petřvald

9 000 000 Kč

50 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 741 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu, pozemek 1235 m²Prodej domu, pozemek 1235 m²
Prodej domu, pozemek 1235 m²
Prodej domu, pozemek 1235 m²

Prodej domu, pozemek 1235 m²

Vinařice, Vinařice

7 600 000 Kč

Prodej domu 100 m², pozemek 947 m²Prodej domu 100 m², pozemek 947 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 947 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 947 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 947 m²

Havlíčkova Borová, okres Havlíčkův Brod

3 400 000 Kč

34 000 Kč/m2

Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²
Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²
Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²

Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²

Deštná, okres Blansko

3 990 000 Kč

25 414 Kč/m2

Prodej domu 216 m², pozemek 632 m²Prodej domu 216 m², pozemek 632 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 632 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 632 m²

Prodej domu 216 m², pozemek 632 m²

Plzeňská 1972, Varnsdorf

5 290 000 Kč

24 491 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 529 m²Prodej domu 160 m², pozemek 529 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 529 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 529 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 529 m²

Majakovského, Plzeň

8 500 000 Kč

53 125 Kč/m2

Prodej domu 114 m², pozemek 422 m²Prodej domu 114 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 422 m²

Prodej domu 114 m², pozemek 422 m²

Bukovník 47, Bukovník

1 990 000 Kč

17 456 Kč/m2

Prodej domu 155 m²Prodej domu 155 m²
Prodej domu 155 m²
Prodej domu 155 m²

Prodej domu 155 m²

Veselá 70, Mutěnice

8 400 000 Kč

54 194 Kč/m2

Prodej domu 65 m², pozemek 184 m²Prodej domu 65 m², pozemek 184 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 184 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 184 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 184 m²

Vrchlického 585/80, Třebíč - Borovina

6 550 000 Kč

100 769 Kč/m2

Prodej domu 127 m², pozemek 400 m²Prodej domu 127 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 400 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 400 m²

Pasohlávky, okres Brno-venkov

6 684 000 Kč

52 630 Kč/m2

1...303132...132

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 741 domů