Kontakt

Domy na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

1 314 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 120 m², pozemek 2553 m²Prodej domu 120 m², pozemek 2553 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 2553 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 2553 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 2553 m²

Suchdol nad Lužnicí, okres Jindřichův Hradec

7 900 000 Kč

65 833 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 775 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 220 m², pozemek 811 m²Prodej domu 220 m², pozemek 811 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 811 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 811 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 811 m²

Bystřice, okres Frýdek-Místek

7 900 000 Kč

35 909 Kč/m2

Prodej domu 236 m², pozemek 636 m²Prodej domu 236 m², pozemek 636 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 636 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 636 m²

Prodej domu 236 m², pozemek 636 m²

Třebešice 30, Třebešice

7 990 000 Kč

33 856 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 3015 m²Prodej domu 140 m², pozemek 3015 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 3015 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 3015 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 3015 m²

Hlavní 306, Konárovice

8 820 000 Kč

63 000 Kč/m2

Prodej domu 149 m², pozemek 391 m²Prodej domu 149 m², pozemek 391 m²
Prodej domu 149 m², pozemek 391 m²
Prodej domu 149 m², pozemek 391 m²

Prodej domu 149 m², pozemek 391 m²

L. Janáčka, Třešť

3 990 000 Kč

26 779 Kč/m2

Prodej domu 96 m², pozemek 993 m²Prodej domu 96 m², pozemek 993 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 993 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 993 m²

Prodej domu 96 m², pozemek 993 m²

Tvrdkov, okres Bruntál

2 650 000 Kč

27 604 Kč/m2

Prodej domu 203 m², pozemek 2621 m²Prodej domu 203 m², pozemek 2621 m²
Prodej domu 203 m², pozemek 2621 m²
Prodej domu 203 m², pozemek 2621 m²

Prodej domu 203 m², pozemek 2621 m²

Bezděkov 22, Hradiště

8 900 000 Kč

43 842 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 759 m²Prodej domu 200 m², pozemek 759 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 759 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 759 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 759 m²

Horní Město, okres Bruntál

3 490 000 Kč

17 450 Kč/m2

Prodej domu 53 m², pozemek 154 m²Prodej domu 53 m², pozemek 154 m²
Prodej domu 53 m², pozemek 154 m²
Prodej domu 53 m², pozemek 154 m²

Prodej domu 53 m², pozemek 154 m²

Kroměříž, okres Kroměříž

4 790 000 Kč

4 590 000 Kč

86 604 Kč/m2

Prodej domu 170 m², pozemek 891 m²Prodej domu 170 m², pozemek 891 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 891 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 891 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 891 m²

Srní, okres Klatovy

8 350 900 Kč

49 123 Kč/m2

1...353637...132

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 775 domů