Kontakt

Domy na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

1 313 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 135 m², pozemek 1670 m²Prodej domu 135 m², pozemek 1670 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1670 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1670 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 1670 m²

Kaliště 14, Nadějkov

7 490 000 Kč

55 481 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 776 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 93 m², pozemek 3731 m²Prodej domu 93 m², pozemek 3731 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 3731 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 3731 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 3731 m²

Libhošť 178, Libhošť

8 490 000 Kč

91 290 Kč/m2

Prodej domu 174 m², pozemek 851 m²Prodej domu 174 m², pozemek 851 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 851 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 851 m²

Prodej domu 174 m², pozemek 851 m²

Cerhonice, okres Písek

8 990 000 Kč

51 667 Kč/m2

Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²

Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

8 990 000 Kč

37 149 Kč/m2

Prodej domu 94 m², pozemek 559 m²Prodej domu 94 m², pozemek 559 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 559 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 559 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 559 m²

Švermova 135, Horní Planá

9 000 000 Kč

95 745 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 2815 m²Prodej domu 300 m², pozemek 2815 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 2815 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 2815 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 2815 m²

Ústí 69, Stará Paka

7 590 000 Kč

25 300 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²

Božice, okres Znojmo

8 500 000 Kč

65 385 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²

Český Těšín, okres Karviná

7 499 000 Kč

46 869 Kč/m2

Prodej domu 546 m², pozemek 337 m²Prodej domu 546 m², pozemek 337 m²
Prodej domu 546 m², pozemek 337 m²
Prodej domu 546 m², pozemek 337 m²

Prodej domu 546 m², pozemek 337 m²

Československých letců 1660, Varnsdorf

5 750 000 Kč

10 531 Kč/m2

Prodej domu 260 m², pozemek 1436 m²Prodej domu 260 m², pozemek 1436 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 1436 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 1436 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 1436 m²

Domašov 93, Bělá pod Pradědem

3 690 000 Kč

14 192 Kč/m2

1...363738...132

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 776 domů