Kontakt

Domy na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

1 332 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 260 m², pozemek 633 m²Prodej domu 260 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 633 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 633 m²

Studentská 67/43, Karlovy Vary - Doubí

8 446 000 Kč

32 485 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 830 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu, pozemek 1650 m²Prodej domu, pozemek 1650 m²
Prodej domu, pozemek 1650 m²
Prodej domu, pozemek 1650 m²

Prodej domu, pozemek 1650 m²

Bezděkov, Žatec

6 390 000 Kč

Prodej domu 126 m², pozemek 598 m²Prodej domu 126 m², pozemek 598 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 598 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 598 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 598 m²

U Kamene 197, Bratronice

7 990 000 Kč

63 413 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²

Rosice 36, Rosice

4 750 000 Kč

9 500 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 1690 m²Prodej domu 300 m², pozemek 1690 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1690 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1690 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 1690 m²

Žárovná 13, Žárovná

6 450 000 Kč

21 500 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 779 m²Prodej domu, pozemek 779 m²
Prodej domu, pozemek 779 m²
Prodej domu, pozemek 779 m²

Prodej domu, pozemek 779 m²

Československé armády, Michálkovice, Ostrava

4 700 000 Kč

Prodej domu 100 m², pozemek 1356 m²Prodej domu 100 m², pozemek 1356 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1356 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1356 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 1356 m²

Újezd, okres Znojmo

2 700 000 Kč

27 000 Kč/m2

Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²

Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²

Brněnská 212/7, Drnholec

2 440 000 Kč

35 882 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 240 m², pozemek 15209 m²Prodej domu 240 m², pozemek 15209 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 15209 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 15209 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 15209 m²

Vělopolí, okres Frýdek-Místek

7 200 000 Kč

30 000 Kč/m2

Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²

Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²

Drtinova 313/53, Hradec Králové - Svobodné Dvory

7 500 000 Kč

66 964 Kč/m2

1...636465...134

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 830 domů