Kontakt

Domy na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

1 331 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 300 m², pozemek 2000 m²Prodej domu 300 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 2000 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 2000 m²

Bochov, okres Karlovy Vary

3 250 000 Kč

10 833 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 817 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 180 m², pozemek 1000 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1000 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1000 m²

Děpoltovice 98, Děpoltovice

7 490 000 Kč

41 611 Kč/m2

Prodej domu 66 m², pozemek 79 m²Prodej domu 66 m², pozemek 79 m²
Prodej domu 66 m², pozemek 79 m²
Prodej domu 66 m², pozemek 79 m²

Prodej domu 66 m², pozemek 79 m²

Chrastice 8, Staré Město

2 690 000 Kč

40 758 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej domu 125 m², pozemek 709 m²Prodej domu 125 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 709 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 709 m²

Vítězná 1356/24a, Litovel

5 800 000 Kč

46 400 Kč/m2

Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²
Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²
Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²

Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²

Podivín, okres Břeclav

8 950 000 Kč

25 070 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 85 m², pozemek 237 m²Prodej domu 85 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 237 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 237 m²

Třebovle 25, Třebovle

4 899 000 Kč

4 398 000 Kč

51 741 Kč/m2

Prodej domu 70 m², pozemek 865 m²Prodej domu 70 m², pozemek 865 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 865 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 865 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 865 m²

Lažany, okres Liberec

4 200 000 Kč

3 690 000 Kč

52 714 Kč/m2

Prodej domu 104 m², pozemek 956 m²Prodej domu 104 m², pozemek 956 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 956 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 956 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 956 m²

Na Dražkách 125, Strunkovice nad Blanicí

3 050 000 Kč

29 327 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Prodej domu 272 m², pozemek 857 m²Prodej domu 272 m², pozemek 857 m²
Prodej domu 272 m², pozemek 857 m²
Prodej domu 272 m², pozemek 857 m²

Prodej domu 272 m², pozemek 857 m²

U Stadionu, Zákupy

8 500 000 Kč

31 250 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 110 m², pozemek 297 m²Prodej domu 110 m², pozemek 297 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 297 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 297 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 297 m²

Kralice nad Oslavou, okres Třebíč

1 855 000 Kč

1 790 000 Kč

16 273 Kč/m2

1...878889...134

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 817 domů