Kontakt

Domy na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

1 331 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 110 m², pozemek 297 m²Prodej domu 110 m², pozemek 297 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 297 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 297 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 297 m²

Kralice nad Oslavou, okres Třebíč

1 855 000 Kč

1 790 000 Kč

16 273 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 812 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 370 m², pozemek 2417 m²Prodej domu 370 m², pozemek 2417 m²
Prodej domu 370 m², pozemek 2417 m²
Prodej domu 370 m², pozemek 2417 m²

Prodej domu 370 m², pozemek 2417 m²

Mezná 26, Hřensko

7 990 000 Kč

21 595 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Prodej domu 135 m², pozemek 327 m²Prodej domu 135 m², pozemek 327 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 327 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 327 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 327 m²

nám. Pod Martinem 392, Kostelec nad Labem

6 599 000 Kč

6 250 000 Kč

46 296 Kč/m2

Prodej domu 142 m², pozemek 798 m²Prodej domu 142 m², pozemek 798 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 798 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 798 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 798 m²

Janovice nad Úhlavou, okres Klatovy

8 256 300 Kč

58 143 Kč/m2

Prodej domu 170 m², pozemek 758 m²Prodej domu 170 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 758 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 758 m²

Růžové údolí, Rotava

5 900 000 Kč

34 706 Kč/m2

Realitní makléř: Daniela Fišerová
Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality
Realitní makléř: Daniela Fišerová

Daniela Fišerová

4.4

Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality
Prodej domu 125 m², pozemek 867 m²Prodej domu 125 m², pozemek 867 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 867 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 867 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 867 m²

Pražská, Vráž

7 900 000 Kč

7 490 000 Kč

59 920 Kč/m2

Prodej domu 94 m²Prodej domu 94 m²
Prodej domu 94 m²
Prodej domu 94 m²

Prodej domu 94 m²

48, Dolánky nad Ohří

5 490 000 Kč

58 404 Kč/m2

Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²

Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²

Malé náměstí 73, Jistebnice

3 620 000 Kč

20 337 Kč/m2

Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²

Bolatická, Kravaře

6 500 000 Kč

27 083 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²

Sedlec 238, Sedlec

5 249 000 Kč

4 990 000 Kč

49 900 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
1...888990...134

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 812 domů