Kontakt

Domy na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

1 328 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 75 m², pozemek 562 m²Prodej domu 75 m², pozemek 562 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 562 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 562 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 562 m²

V Hliníku 185, Dolní Bukovsko

3 990 000 Kč

3 690 000 Kč

49 200 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 801 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 130 m²Prodej domu 130 m²
Prodej domu 130 m²
Prodej domu 130 m²

Prodej domu 130 m²

145, Švábenice

5 490 000 Kč

42 231 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej domu 170 m²Prodej domu 170 m²
Prodej domu 170 m²
Prodej domu 170 m²

Prodej domu 170 m²

Gen. Svobody 825, Frýdlant nad Ostravicí - Frýdlant

7 800 000 Kč

45 882 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 704 m²Prodej domu 200 m², pozemek 704 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 704 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 704 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 704 m²

Tylova 956, Žamberk

8 900 000 Kč

44 500 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Havlena
Realitní kancelář: NEXT REALITY BAHENSKÝ&PARTNEŘI II.
Realitní makléř: Petr Havlena

Petr Havlena

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY BAHENSKÝ&PARTNEŘI II.
Prodej domu 220 m², pozemek 1241 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1241 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1241 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1241 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1241 m²

Vlkanov, okres Domažlice

2 190 000 Kč

9 955 Kč/m2

Realitní makléř: Luboš Pokorný
Realitní kancelář: Luboš Pokorný REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

4.9

Realitní kancelář: Luboš Pokorný REALITY PRORADOST
Prodej domu 135 m², pozemek 419 m²Prodej domu 135 m², pozemek 419 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 419 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 419 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 419 m²

Jezernice, okres Přerov

4 495 000 Kč

33 296 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 300 m²Prodej domu 100 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 300 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 300 m²

Horní Životice 61, Horní Životice

3 300 000 Kč

2 950 000 Kč

29 500 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej domu 253 m², pozemek 2026 m²Prodej domu 253 m², pozemek 2026 m²
Prodej domu 253 m², pozemek 2026 m²
Prodej domu 253 m², pozemek 2026 m²

Prodej domu 253 m², pozemek 2026 m²

Zvíkovec 54, Zvíkovec

7 499 000 Kč

29 640 Kč/m2

Prodej domu 107 m², pozemek 703 m²Prodej domu 107 m², pozemek 703 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 703 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 703 m²

Prodej domu 107 m², pozemek 703 m²

Na Hradě, Stříbrná Skalice

6 500 000 Kč

6 150 000 Kč

57 477 Kč/m2

Realitní makléř: Iva Petrušková
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Iva Petrušková

Iva Petrušková

4.6

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej domu 95 m², pozemek 150 m²Prodej domu 95 m², pozemek 150 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 150 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 150 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 150 m²

Nevřeň, okres Plzeň-sever

8 490 000 Kč

89 368 Kč/m2

1...929394...133

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 801 domů