Kontakt

Domy na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

1 326 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²

Nerudova 252, Uhlířské Janovice

4 990 000 Kč

4 790 000 Kč

39 917 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 796 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 90 m², pozemek 686 m²Prodej domu 90 m², pozemek 686 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 686 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 686 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 686 m²

Hevlín 220, Hevlín

1 990 000 Kč

22 111 Kč/m2

Prodej domu 197 m², pozemek 621 m²Prodej domu 197 m², pozemek 621 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 621 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 621 m²

Prodej domu 197 m², pozemek 621 m²

Jindřichovice, okres Sokolov

1 260 000 Kč

1 100 000 Kč

5 584 Kč/m2

Prodej domu 124 m², pozemek 131 m²Prodej domu 124 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 131 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 131 m²

Jungmannova, Louny

6 480 000 Kč

6 290 000 Kč

50 726 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Tomáš Zavoral
Realitní kancelář: Ing. Tomáš Zavoral REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Ing. Tomáš Zavoral

Ing. Tomáš Zavoral

4.9

Realitní kancelář: Ing. Tomáš Zavoral REALITY PRORADOST
Prodej domu 140 m², pozemek 3565 m²Prodej domu 140 m², pozemek 3565 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 3565 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 3565 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 3565 m²

Růžďka 203, Růžďka

5 900 000 Kč

5 600 000 Kč

40 000 Kč/m2

Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²

Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²

Lešany 3, Lešany

6 999 003 Kč

6 666 003 Kč

34 719 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²

Strašice 41, Strašice

4 990 000 Kč

62 375 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 666 m²Prodej domu 160 m², pozemek 666 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 666 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 666 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 666 m²

Zeyerova 374/15, Liberec I-Staré Město

12 000 000 Kč

6 500 000 Kč

40 625 Kč/m2

Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²

Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²

Vlašimská 121, Zruč nad Sázavou

4 470 000 Kč

37 563 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 293 m²Prodej domu 105 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 293 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 293 m²

Chotouň 6, Chrášťany

3 700 000 Kč

35 238 Kč/m2

1...939495...133

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 796 domů