Kontakt

Domy na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

1 313 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 146 m², pozemek 810 m²Prodej domu 146 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 810 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 810 m²

Kalvodova 195/68, Jeseník

5 720 000 Kč

39 178 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 769 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 185 m², pozemek 1160 m²Prodej domu 185 m², pozemek 1160 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 1160 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 1160 m²

Prodej domu 185 m², pozemek 1160 m²

Mysločovice, okres Zlín

5 900 000 Kč

4 900 000 Kč

26 486 Kč/m2

Prodej domu 179 m², pozemek 1729 m²Prodej domu 179 m², pozemek 1729 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 1729 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 1729 m²

Prodej domu 179 m², pozemek 1729 m²

V Hliníkách 660, Chrudim IV

7 890 000 Kč

44 078 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 240 m², pozemek 831 m²Prodej domu 240 m², pozemek 831 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 831 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 831 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 831 m²

Na Bažantnici, Bzenec

8 550 000 Kč

35 625 Kč/m2

Realitní makléř: Renata Koutná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Renata Koutná

Renata Koutná

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 215 m²Prodej domu 215 m²
Prodej domu 215 m²
Prodej domu 215 m²

Prodej domu 215 m²

Vladislava Vančury 343/43, Hlučín

8 490 000 Kč

39 488 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej domu 89 m², pozemek 1506 m²Prodej domu 89 m², pozemek 1506 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 1506 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 1506 m²

Prodej domu 89 m², pozemek 1506 m²

Nový Bor, okres Česká Lípa

8 990 000 Kč

101 011 Kč/m2

Realitní makléř: Maxim Sedláček
Realitní kancelář: S&L a partners
Realitní makléř: Maxim Sedláček

Maxim Sedláček

4.8

Realitní kancelář: S&L a partners
Prodej domu 191 m², pozemek 2000 m²Prodej domu 191 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 2000 m²

Prodej domu 191 m², pozemek 2000 m²

Suchov, okres Hodonín

8 690 000 Kč

45 497 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej domu 117 m², pozemek 334 m²Prodej domu 117 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 334 m²

Prodej domu 117 m², pozemek 334 m²

Lískovice 76, Lískovice

5 500 000 Kč

5 190 000 Kč

44 359 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej domu 170 m², pozemek 1358 m²Prodej domu 170 m², pozemek 1358 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1358 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1358 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 1358 m²

Kamenný Přívoz, okres Praha-západ

7 995 000 Kč

47 029 Kč/m2

Prodej domu 118 m², pozemek 1853 m²Prodej domu 118 m², pozemek 1853 m²
Prodej domu 118 m², pozemek 1853 m²
Prodej domu 118 m², pozemek 1853 m²

Prodej domu 118 m², pozemek 1853 m²

Kyselka, okres Karlovy Vary

6 490 000 Kč

55 000 Kč/m2

1...959697...132

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 769 domů