Kontakt

Domy na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

1 313 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 400 m², pozemek 1968 m²Prodej domu 400 m², pozemek 1968 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 1968 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 1968 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 1968 m²

Loukov, okres Kroměříž

6 500 000 Kč

16 250 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Havránek
Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Havránek

Ondřej Havránek

4.9

Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 773 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 213 m², pozemek 1422 m²Prodej domu 213 m², pozemek 1422 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 1422 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 1422 m²

Prodej domu 213 m², pozemek 1422 m²

Citice, okres Sokolov

4 950 000 Kč

23 239 Kč/m2

Prodej domu 230 m², pozemek 4910 m²Prodej domu 230 m², pozemek 4910 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 4910 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 4910 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 4910 m²

Pertoltice 9, Pertoltice

8 900 000 Kč

7 990 000 Kč

34 739 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 352 m², pozemek 1649 m²Prodej domu 352 m², pozemek 1649 m²
Prodej domu 352 m², pozemek 1649 m²
Prodej domu 352 m², pozemek 1649 m²

Prodej domu 352 m², pozemek 1649 m²

Lipová, Šenov

5 850 000 Kč

16 619 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 1200 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1200 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1200 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1200 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1200 m²

Dětmarovice, okres Karviná

8 800 000 Kč

8 360 000 Kč

55 733 Kč/m2

Prodej domu 85 m², pozemek 276 m²Prodej domu 85 m², pozemek 276 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 276 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 276 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 276 m²

Okružní, Kobeřice

3 400 000 Kč

40 000 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 4793 m²Prodej domu 90 m², pozemek 4793 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 4793 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 4793 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 4793 m²

Podbořanská 228, Vroutek

5 900 000 Kč

65 556 Kč/m2

Prodej domu 155 m², pozemek 686 m²Prodej domu 155 m², pozemek 686 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 686 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 686 m²

Prodej domu 155 m², pozemek 686 m²

Okounov 72, Okounov

6 490 000 Kč

5 500 000 Kč

35 484 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Prodej domu 200 m², pozemek 731 m²Prodej domu 200 m², pozemek 731 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 731 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 731 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 731 m²

Jestřabí, okres Zlín

4 800 000 Kč

24 000 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 481 m²Prodej domu 135 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 481 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 481 m²

Šumavská 1091, Vodňany II

9 890 000 Kč

7 990 000 Kč

59 185 Kč/m2

1...949596...132

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 773 domů