Kontakt

Domy na prodej s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

261 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 83 m², pozemek 1056 m²Prodej domu 83 m², pozemek 1056 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 1056 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 1056 m²

Prodej domu 83 m², pozemek 1056 m²

Prosiměřice 6, Prosiměřice

3 393 600 Kč

2 545 200 Kč

30 665 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 056 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 89 m², pozemek 161 m²Prodej domu 89 m², pozemek 161 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 161 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 161 m²

Prodej domu 89 m², pozemek 161 m²

Čechova 76, Žlutice

2 200 000 Kč

24 719 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 400 m²Prodej domu 80 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 400 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 400 m²

Nerudova 887/53, Vejprty

2 190 000 Kč

1 400 000 Kč

17 500 Kč/m2

Prodej domu 67 m², pozemek 666 m²Prodej domu 67 m², pozemek 666 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 666 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 666 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 666 m²

Dřevnovice, okres Prostějov

1 551 000 Kč

23 149 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Kotolanová
Realitní kancelář: Reality KLIDEM
Realitní makléř: Irena Kotolanová

Irena Kotolanová

4.7

Realitní kancelář: Reality KLIDEM
Prodej domu 120 m², pozemek 416 m²Prodej domu 120 m², pozemek 416 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 416 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 416 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 416 m²

Louky 374, Kobeřice

1 350 000 Kč

11 250 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej domu 91 m², pozemek 901 m²Prodej domu 91 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 901 m²

Prodej domu 91 m², pozemek 901 m²

Myslík 7, Palkovice

3 199 000 Kč

2 999 000 Kč

32 956 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 950 m²Prodej domu 100 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 950 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 950 m²

Kostelany, okres Kroměříž

3 200 000 Kč

2 990 000 Kč

29 900 Kč/m2

Prodej domu 98 m², pozemek 1441 m²Prodej domu 98 m², pozemek 1441 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 1441 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 1441 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 1441 m²

Na Kamenci 454, Chvalčov

3 350 000 Kč

2 600 000 Kč

26 531 Kč/m2

Prodej domu 285 m², pozemek 684 m²Prodej domu 285 m², pozemek 684 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 684 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 684 m²

Prodej domu 285 m², pozemek 684 m²

Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín

3 200 000 Kč

2 200 000 Kč

7 719 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 1168 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1168 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1168 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1168 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1168 m²

Rejhotice 116, Loučná nad Desnou

2 490 000 Kč

12 450 Kč/m2

1...101112...27

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 056 domů