Kontakt

Domy na prodej s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

261 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 179 m², pozemek 742 m²Prodej domu 179 m², pozemek 742 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 742 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 742 m²

Prodej domu 179 m², pozemek 742 m²

Radnice, okres Rokycany

3 120 000 Kč

2 950 000 Kč

16 480 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 056 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 110 m², pozemek 297 m²Prodej domu 110 m², pozemek 297 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 297 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 297 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 297 m²

Kralice nad Oslavou, okres Třebíč

1 995 000 Kč

1 790 000 Kč

16 273 Kč/m2

Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²

Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²

Stojice 40, Stojice

3 095 000 Kč

2 995 000 Kč

39 408 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 2132 m²Prodej domu 200 m², pozemek 2132 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2132 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2132 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 2132 m²

Poniklá 16, Poniklá

2 890 000 Kč

2 098 000 Kč

10 490 Kč/m2

Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²

Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²

Svébohov 19, Svébohov

2 500 000 Kč

2 400 000 Kč

34 783 Kč/m2

Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²

Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²

Bohunice 19, Bohunice

1 900 000 Kč

1 450 000 Kč

19 863 Kč/m2

Prodej domu 83 m², pozemek 218 m²Prodej domu 83 m², pozemek 218 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 218 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 218 m²

Prodej domu 83 m², pozemek 218 m²

Žižkova 220, Pacov

2 300 000 Kč

1 490 000 Kč

17 952 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 459 m²Prodej domu 220 m², pozemek 459 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 459 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 459 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 459 m²

Dlouhá, Stará Ves

3 600 000 Kč

2 299 000 Kč

10 450 Kč/m2

Prodej domu 75 m², pozemek 579 m²Prodej domu 75 m², pozemek 579 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 579 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 579 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 579 m²

Nosetín 9, Chyšky

3 000 000 Kč

2 750 000 Kč

36 667 Kč/m2

Prodej domu 112 m², pozemek 409 m²Prodej domu 112 m², pozemek 409 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 409 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 409 m²

Prodej domu 112 m², pozemek 409 m²

Kollárova 358, Dolní Rychnov

2 800 000 Kč

2 390 000 Kč

21 339 Kč/m2

1...91011...27

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 056 domů