Kontakt

Domy na prodej s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

261 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²

Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²

Nová Ves 77, Kunčina

2 629 000 Kč

34 143 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 056 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²

Čechova 552, Milevsko

2 590 000 Kč

32 375 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 2125 m²Prodej domu 105 m², pozemek 2125 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 2125 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 2125 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 2125 m²

Sedlo 44, Útvina

2 651 250 Kč

25 250 Kč/m2

Prodej domu 258 m², pozemek 407 m²Prodej domu 258 m², pozemek 407 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 407 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 407 m²

Prodej domu 258 m², pozemek 407 m²

Nádražní, Bolatice

2 990 000 Kč

11 589 Kč/m2

Prodej domu 99 m², pozemek 387 m²Prodej domu 99 m², pozemek 387 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 387 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 387 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 387 m²

Sklepní, Hrabětice

2 690 000 Kč

27 172 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 581 m²Prodej domu 90 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 581 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 581 m²

Znojemská, Želetava

2 990 000 Kč

33 222 Kč/m2

Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²

Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²

Chodov 85, Chodov

1 790 000 Kč

35 800 Kč/m2

Prodej domu 162 m², pozemek 1057 m²Prodej domu 162 m², pozemek 1057 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 1057 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 1057 m²

Prodej domu 162 m², pozemek 1057 m²

Pitín 62, Pitín

1 770 000 Kč

10 926 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 1475 m²Prodej domu, pozemek 1475 m²
Prodej domu, pozemek 1475 m²
Prodej domu, pozemek 1475 m²

Prodej domu, pozemek 1475 m²

Adolfovice, Bělá pod Pradědem

2 100 000 Kč

Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²

Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²

Nahošice, Blížejov

1 690 000 Kč

22 838 Kč/m2

1...789...27

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 056 domů