Kontakt

Domy na prodej s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

261 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 190 m², pozemek 490 m²Prodej domu 190 m², pozemek 490 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 490 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 490 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 490 m²

Jimramov, okres Žďár nad Sázavou

2 990 000 Kč

15 737 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 056 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²

Záhorovice 159, Záhorovice

2 950 000 Kč

2 750 000 Kč

29 570 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²

Nalžovy 59, Nalžovské Hory

2 650 000 Kč

2 150 000 Kč

7 167 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²
Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²
Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²

Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²

Vlkaneč - Přibyslavice, okres Kutná Hora

3 360 000 Kč

3 000 000 Kč

20 134 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²

Žinkovy 60, Žinkovy

2 100 000 Kč

1 990 000 Kč

19 900 Kč/m2

Prodej domu 51 m², pozemek 2086 m²Prodej domu 51 m², pozemek 2086 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 2086 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 2086 m²

Prodej domu 51 m², pozemek 2086 m²

Jablonec nad Jizerou 806, Jablonec nad Jizerou

2 750 000 Kč

2 475 000 Kč

48 529 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 1784 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1784 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1784 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1784 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1784 m²

Podolí, okres Přerov

2 500 000 Kč

2 250 000 Kč

10 227 Kč/m2

Prodej domu 50 m², pozemek 2861 m²Prodej domu 50 m², pozemek 2861 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 2861 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 2861 m²

Prodej domu 50 m², pozemek 2861 m²

Martínkovice, okres Náchod

1 680 000 Kč

1 490 000 Kč

29 800 Kč/m2

Prodej domu 120 m²Prodej domu 120 m²
Prodej domu 120 m²
Prodej domu 120 m²

Prodej domu 120 m²

Na Rybníčku 354, Dubňany

3 100 000 Kč

2 950 000 Kč

24 583 Kč/m2

Prodej domu 129 m², pozemek 226 m²Prodej domu 129 m², pozemek 226 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 226 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 226 m²

Prodej domu 129 m², pozemek 226 m²

Mlýnská 194/17, Batelov

2 290 000 Kč

1 890 000 Kč

14 651 Kč/m2

1...8910...27

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 056 domů