Kontakt

Domy na prodej s cenou od 1 mil. Kč

Od 1 mil. Kč

2 048 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 39 m², pozemek 100 m²Prodej domu 39 m², pozemek 100 m²
Prodej domu 39 m², pozemek 100 m²
Prodej domu 39 m², pozemek 100 m²

Prodej domu 39 m², pozemek 100 m²

Podivice 89, Podivice

3 954 000 Kč

101 385 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 551 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 547 m², pozemek 1355 m²Prodej domu 547 m², pozemek 1355 m²
Prodej domu 547 m², pozemek 1355 m²
Prodej domu 547 m², pozemek 1355 m²

Prodej domu 547 m², pozemek 1355 m²

V Sadech 3327, Most

15 990 000 Kč

29 232 Kč/m2

Prodej domu 615 m², pozemek 684 m²Prodej domu 615 m², pozemek 684 m²
Prodej domu 615 m², pozemek 684 m²
Prodej domu 615 m², pozemek 684 m²

Prodej domu 615 m², pozemek 684 m²

Palackého 1297/29, Jihlava

22 000 000 Kč

35 772 Kč/m2

Prodej domu 380 m², pozemek 736 m²Prodej domu 380 m², pozemek 736 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 736 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 736 m²

Prodej domu 380 m², pozemek 736 m²

Chlebičov, okres Opava

9 900 000 Kč

26 053 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 509 m²Prodej domu 135 m², pozemek 509 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 509 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 509 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 509 m²

Příční, Český Těšín

2 490 000 Kč

18 444 Kč/m2

Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²

Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²

Prostřední, Zlín

5 490 000 Kč

90 000 Kč/m2

Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²

Kunětice, okres Pardubice

9 990 000 Kč

19 980 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 141 m²Prodej domu 120 m², pozemek 141 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 141 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 141 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 141 m²

Bezručova, Frenštát pod Radhoštěm

4 700 000 Kč

39 167 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 214 m²Prodej domu 300 m², pozemek 214 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 214 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 214 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 214 m²

Bratranců Veverkových, Pardubice

17 900 000 Kč

59 667 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²

Čechova 552, Milevsko

2 590 000 Kč

32 375 Kč/m2

1...424344...205

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 551 domů