Kontakt

Domy na prodej s cenou od 10 mil. Kč

Od 10 mil. Kč

589 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²

Šakvická 455, Zaječí

11 490 000 Kč

52 227 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 139 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 174 m², pozemek 1152 m²Prodej domu 174 m², pozemek 1152 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 1152 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 1152 m²

Prodej domu 174 m², pozemek 1152 m²

Skalice 40, Skalice

12 900 000 Kč

12 400 000 Kč

71 264 Kč/m2

Prodej domu 198 m², pozemek 2043 m²Prodej domu 198 m², pozemek 2043 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 2043 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 2043 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 2043 m²

Hrubý Jeseník, okres Nymburk

12 990 000 Kč

65 606 Kč/m2

Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²

Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²

Táhlá 834, Kamenice - Těptín

18 540 000 Kč

78 559 Kč/m2

Prodej domu 149 m²Prodej domu 149 m²
Prodej domu 149 m²
Prodej domu 149 m²

Prodej domu 149 m²

Mladé Buky, Trutnov

10 800 000 Kč

10 499 000 Kč

70 463 Kč/m2

Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²

Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²

Kamýcká 126/8, Praha - Suchdol

29 990 000 Kč

27 990 000 Kč

86 389 Kč/m2

Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²
Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²
Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²

Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²

Na Konečné, Praha

38 700 000 Kč

36 500 000 Kč

73 293 Kč/m2

Prodej domu 280 m², pozemek 446 m²Prodej domu 280 m², pozemek 446 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 446 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 446 m²

Prodej domu 280 m², pozemek 446 m²

Sluneční, Rožnov pod Radhoštěm

14 900 000 Kč

13 500 000 Kč

48 214 Kč/m2

Prodej domu 168 m², pozemek 1866 m²Prodej domu 168 m², pozemek 1866 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 1866 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 1866 m²

Prodej domu 168 m², pozemek 1866 m²

Železná Ruda, okres Klatovy

12 990 000 Kč

10 499 000 Kč

62 494 Kč/m2

Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²

Ludvíka Svobody, Vrchlabí

16 990 000 Kč

119 648 Kč/m2

1...202122...59

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 139 domů