Kontakt

Domy na prodej s cenou od 10 mil. Kč

Od 10 mil. Kč

590 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²

Pustiměř 16, Pustiměř

11 000 000 Kč

10 400 000 Kč

34 667 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 138 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 319 m², pozemek 499 m²Prodej domu 319 m², pozemek 499 m²
Prodej domu 319 m², pozemek 499 m²
Prodej domu 319 m², pozemek 499 m²

Prodej domu 319 m², pozemek 499 m²

Ivaň 212, Ivaň

11 900 000 Kč

37 304 Kč/m2

Prodej domu 146 m², pozemek 783 m²Prodej domu 146 m², pozemek 783 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 783 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 783 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 783 m²

Svatá 233, Svatá

11 990 000 Kč

11 550 000 Kč

79 110 Kč/m2

Prodej domu 344 m², pozemek 1008 m²Prodej domu 344 m², pozemek 1008 m²
Prodej domu 344 m², pozemek 1008 m²
Prodej domu 344 m², pozemek 1008 m²

Prodej domu 344 m², pozemek 1008 m²

Na Skokanu, Peruc

16 000 000 Kč

46 512 Kč/m2

Prodej domu 121 m², pozemek 863 m²Prodej domu 121 m², pozemek 863 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 863 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 863 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 863 m²

Mastník, okres Třebíč

11 500 000 Kč

10 000 000 Kč

82 645 Kč/m2

Prodej domu 564 m², pozemek 333 m²Prodej domu 564 m², pozemek 333 m²
Prodej domu 564 m², pozemek 333 m²
Prodej domu 564 m², pozemek 333 m²

Prodej domu 564 m², pozemek 333 m²

Špindlerova třída, Roudnice nad Labem

14 000 000 Kč

24 823 Kč/m2

Prodej domu 600 m², pozemek 1700 m²Prodej domu 600 m², pozemek 1700 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 1700 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 1700 m²

Prodej domu 600 m², pozemek 1700 m²

Trubín, okres Beroun

61 800 000 Kč

103 000 Kč/m2

Prodej domu 480 m², pozemek 932 m²Prodej domu 480 m², pozemek 932 m²
Prodej domu 480 m², pozemek 932 m²
Prodej domu 480 m², pozemek 932 m²

Prodej domu 480 m², pozemek 932 m²

Hodonice, okres Znojmo

11 500 000 Kč

23 958 Kč/m2

Prodej domu 237 m², pozemek 550 m²Prodej domu 237 m², pozemek 550 m²
Prodej domu 237 m², pozemek 550 m²
Prodej domu 237 m², pozemek 550 m²

Prodej domu 237 m², pozemek 550 m²

Hybešova, Modřice

16 850 000 Kč

15 500 000 Kč

65 401 Kč/m2

Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²

Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²

Pečice - Drsník, okres Příbram

11 390 000 Kč

10 490 000 Kč

57 322 Kč/m2

1...212223...59

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 138 domů