Kontakt

Domy na prodej s cenou od 10 mil. Kč

Od 10 mil. Kč

590 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²

Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²

Mělnická 106, Mělnické Vtelno

16 900 000 Kč

15 900 000 Kč

71 946 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 139 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 239 m², pozemek 414 m²Prodej domu 239 m², pozemek 414 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 414 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 414 m²

Prodej domu 239 m², pozemek 414 m²

Prostřední 73, Hýskov

24 990 000 Kč

12 350 000 Kč

51 674 Kč/m2

Prodej domu 181 m², pozemek 1073 m²Prodej domu 181 m², pozemek 1073 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 1073 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 1073 m²

Prodej domu 181 m², pozemek 1073 m²

Českých bratří 719, Jablonné nad Orlicí

11 990 000 Kč

11 600 000 Kč

64 088 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 5370 m²Prodej domu 250 m², pozemek 5370 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 5370 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 5370 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 5370 m²

Stanoviště 9, Mariánské Lázně

16 500 000 Kč

15 990 000 Kč

63 960 Kč/m2

Prodej domu 162 m², pozemek 1131 m²Prodej domu 162 m², pozemek 1131 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 1131 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 1131 m²

Prodej domu 162 m², pozemek 1131 m²

Adamov, Adamov

11 900 000 Kč

10 899 000 Kč

67 278 Kč/m2

Prodej domu 113 m², pozemek 2688 m²Prodej domu 113 m², pozemek 2688 m²
Prodej domu 113 m², pozemek 2688 m²
Prodej domu 113 m², pozemek 2688 m²

Prodej domu 113 m², pozemek 2688 m²

Peřimov 156, Peřimov

11 990 000 Kč

10 990 000 Kč

97 257 Kč/m2

Prodej domu 143 m², pozemek 782 m²Prodej domu 143 m², pozemek 782 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 782 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 782 m²

Prodej domu 143 m², pozemek 782 m²

Nosačická 1284, Slaný

12 800 000 Kč

11 200 000 Kč

78 322 Kč/m2

Prodej domu 348 m², pozemek 943 m²Prodej domu 348 m², pozemek 943 m²
Prodej domu 348 m², pozemek 943 m²
Prodej domu 348 m², pozemek 943 m²

Prodej domu 348 m², pozemek 943 m²

Krátká 380, Mšec

17 500 000 Kč

50 287 Kč/m2

Prodej domu 560 m², pozemek 887 m²Prodej domu 560 m², pozemek 887 m²
Prodej domu 560 m², pozemek 887 m²
Prodej domu 560 m², pozemek 887 m²

Prodej domu 560 m², pozemek 887 m²

Skryje 48, Skryje

12 500 000 Kč

10 900 000 Kč

19 464 Kč/m2

Prodej domu 197 m², pozemek 4419 m²Prodej domu 197 m², pozemek 4419 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 4419 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 4419 m²

Prodej domu 197 m², pozemek 4419 m²

Pražmo, okres Frýdek-Místek

12 750 000 Kč

11 750 000 Kč

59 645 Kč/m2

1...242526...59

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 139 domů