Kontakt

Domy na prodej s cenou od 10 mil. Kč

Od 10 mil. Kč

589 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 329 m², pozemek 2002 m²Prodej domu 329 m², pozemek 2002 m²
Prodej domu 329 m², pozemek 2002 m²
Prodej domu 329 m², pozemek 2002 m²

Prodej domu 329 m², pozemek 2002 m²

B. Martinů 1116/36, Letovice

24 900 000 Kč

75 684 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 124 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej vily 750 m², pozemek 31005 m²Prodej vily 750 m², pozemek 31005 m²
Prodej vily 750 m², pozemek 31005 m²
Prodej vily 750 m², pozemek 31005 m²

Prodej vily 750 m², pozemek 31005 m²

tř. 5. května 500, Včelná

32 600 000 Kč

43 467 Kč/m2

Prodej domu 285 m², pozemek 165 m²Prodej domu 285 m², pozemek 165 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 165 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 165 m²

Prodej domu 285 m², pozemek 165 m²

Brožíkova 1102/31, Krnov - Pod Cvilínem

11 890 000 Kč

41 719 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Chalupová
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Iveta Chalupová

Iveta Chalupová

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Prodej domu 386 m², pozemek 2232 m²Prodej domu 386 m², pozemek 2232 m²
Prodej domu 386 m², pozemek 2232 m²
Prodej domu 386 m², pozemek 2232 m²

Prodej domu 386 m², pozemek 2232 m²

Kanina, okres Mělník

10 499 999 Kč

27 202 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²

Dobročovická, Praha

21 500 000 Kč

113 158 Kč/m2

Prodej domu 166 m², pozemek 486 m²Prodej domu 166 m², pozemek 486 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 486 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 486 m²

Prodej domu 166 m², pozemek 486 m²

Nerudova 480/13, Říčany

17 900 000 Kč

107 831 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Šedý
Realitní kancelář: Servis4home
Realitní makléř: Petr Šedý

Petr Šedý

4.7

Realitní kancelář: Servis4home
Prodej domu 350 m², pozemek 7949 m²Prodej domu 350 m², pozemek 7949 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 7949 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 7949 m²

Prodej domu 350 m², pozemek 7949 m²

Višňová 19, Višňová

15 550 000 Kč

44 429 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 861 m²Prodej domu 130 m², pozemek 861 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 861 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 861 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 861 m²

Stonařov, okres Jihlava

10 490 000 Kč

80 692 Kč/m2

Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²

Za Dvorem 520, Horoměřice

19 890 000 Kč

76 500 Kč/m2

Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²

Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²

V průhonu, Lety

20 990 000 Kč

205 784 Kč/m2

1...323334...59

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 124 domů