Kontakt

Domy na prodej s cenou od 10 mil. Kč

Od 10 mil. Kč

586 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 213 m², pozemek 316 m²Prodej domu 213 m², pozemek 316 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 316 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 316 m²

Prodej domu 213 m², pozemek 316 m²

K vápence 565/5, Praha - Velká Chuchle

13 690 000 Kč

64 272 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kajnar
Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.
Realitní makléř: Jiří Kajnar

Jiří Kajnar

4.5

Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 123 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 174 m², pozemek 901 m²Prodej domu 174 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 901 m²

Prodej domu 174 m², pozemek 901 m²

Říčany, okres Praha-východ

13 100 000 Kč

11 999 000 Kč

68 960 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 949 m²Prodej domu 140 m², pozemek 949 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 949 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 949 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 949 m²

J. Dietricha 867/50, České Budějovice 6

18 990 000 Kč

135 643 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 259.3 m²Prodej domu 259.3 m²
Prodej domu 259.3 m²
Prodej domu 259.3 m²

Prodej domu 259.3 m²

Sídlištní 3813/35, Hodonín

13 461 537 Kč

51 915 Kč/m2

Prodej domu 117 m², pozemek 1389 m²Prodej domu 117 m², pozemek 1389 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 1389 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 1389 m²

Prodej domu 117 m², pozemek 1389 m²

Blešno, okres Hradec Králové

10 990 000 Kč

93 932 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal
Prodej domu 116 m²Prodej domu 116 m²
Prodej domu 116 m²
Prodej domu 116 m²

Prodej domu 116 m²

Sichrovského 506, Praha - Nebušice

12 950 000 Kč

111 638 Kč/m2

Prodej domu 112 m², pozemek 779 m²Prodej domu 112 m², pozemek 779 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 779 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 779 m²

Prodej domu 112 m², pozemek 779 m²

Vladislav, okres Třebíč

10 250 000 Kč

91 518 Kč/m2

Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²

Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²

Rymaně 1217, Mníšek pod Brdy

16 990 000 Kč

80 521 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej domu 217 m², pozemek 678 m²Prodej domu 217 m², pozemek 678 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 678 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 678 m²

Prodej domu 217 m², pozemek 678 m²

Pod Chlumkem 819, Srubec

13 975 000 Kč

64 401 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Škrna
Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š
Realitní makléř: Pavel Škrna

Pavel Škrna

4.7

Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š
Prodej domu 250 m², pozemek 641 m²Prodej domu 250 m², pozemek 641 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 641 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 641 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 641 m²

Morávka, okres Frýdek-Místek

24 900 000 Kč

99 600 Kč/m2

1...333435...59

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 123 domů