Kontakt

Domy na prodej s cenou od 10 mil. Kč

Od 10 mil. Kč

590 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 181 m², pozemek 805 m²Prodej domu 181 m², pozemek 805 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 805 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 805 m²

Prodej domu 181 m², pozemek 805 m²

Vysoký Újezd, okres Beroun

16 490 000 Kč

91 105 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Málek
Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář
Realitní makléř: Ondřej Málek

Ondřej Málek

5.0

Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 139 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 216 m², pozemek 821 m²Prodej domu 216 m², pozemek 821 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 821 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 821 m²

Prodej domu 216 m², pozemek 821 m²

Na Pekinku 72, Vysoký Újezd

18 990 000 Kč

87 917 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Málek
Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář
Realitní makléř: Ondřej Málek

Ondřej Málek

5.0

Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář
Prodej domu 136 m², pozemek 296 m²Prodej domu 136 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 296 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 296 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

13 800 000 Kč

101 471 Kč/m2

Prodej domu 129 m²Prodej domu 129 m²
Prodej domu 129 m²
Prodej domu 129 m²

Prodej domu 129 m²

Na Tarase, Obříství

10 950 000 Kč

84 884 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate
Prodej domu 135 m²Prodej domu 135 m²
Prodej domu 135 m²
Prodej domu 135 m²

Prodej domu 135 m²

, Tichá

10 500 000 Kč

77 778 Kč/m2

Realitní makléř: Nikola Georgievová
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Nikola Georgievová

Nikola Georgievová

4.1

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej vily 355 m², pozemek 905 m²Prodej vily 355 m², pozemek 905 m²
Prodej vily 355 m², pozemek 905 m²
Prodej vily 355 m², pozemek 905 m²

Prodej vily 355 m², pozemek 905 m²

Pražského povstání 1170/31, Praha - Kunratice

33 900 000 Kč

95 493 Kč/m2

Prodej domu 283 m², pozemek 800 m²Prodej domu 283 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 283 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 283 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 283 m², pozemek 800 m²

Pod Hřištěm 271, Předboj

24 900 000 Kč

87 986 Kč/m2

Realitní makléř: Karel Veverka
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Karel Veverka

Karel Veverka

4.9

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 229 m², pozemek 1080 m²Prodej domu 229 m², pozemek 1080 m²
Prodej domu 229 m², pozemek 1080 m²
Prodej domu 229 m², pozemek 1080 m²

Prodej domu 229 m², pozemek 1080 m²

Písecká 86, Mukařov - Srbín

19 919 000 Kč

18 490 000 Kč

80 742 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: The Brokers
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: The Brokers
Prodej domu 120 m², pozemek 722 m²Prodej domu 120 m², pozemek 722 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 722 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 722 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 722 m²

V křížkách 84/4, Praha - Dubeč

13 990 000 Kč

116 583 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: The Brokers
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: The Brokers
Prodej domu 172 m², pozemek 612 m²Prodej domu 172 m², pozemek 612 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 612 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 612 m²

Prodej domu 172 m², pozemek 612 m²

Hajany 231, Hajany

16 000 000 Kč

93 023 Kč/m2

1...394041...59

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 139 domů