Kontakt

Domy na prodej s cenou od 10 mil. Kč

Od 10 mil. Kč

590 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 190 m², pozemek 287 m²Prodej domu 190 m², pozemek 287 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 287 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 287 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 287 m²

Pardubice, okres Pardubice

17 800 000 Kč

93 684 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 139 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 342 m², pozemek 467 m²Prodej domu 342 m², pozemek 467 m²
Prodej domu 342 m², pozemek 467 m²
Prodej domu 342 m², pozemek 467 m²

Prodej domu 342 m², pozemek 467 m²

Havlíčkova 767, Klimkovice

12 990 000 Kč

10 999 000 Kč

32 161 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Alžběta Večerková
Realitní kancelář: Mgr. Alžběta Večerková REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Mgr. Alžběta Večerková

Mgr. Alžběta Večerková

4.9

Realitní kancelář: Mgr. Alžběta Večerková REALITY PRORADOST
Prodej domu 190 m², pozemek 287 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 287 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 287 m²

Pardubice, okres Pardubice

19 800 000 Kč

104 211 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²

Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²

Kostelíček 780/21, Brno - Líšeň

14 900 000 Kč

14 380 000 Kč

78 152 Kč/m2

Prodej domu 330 m², pozemek 627 m²Prodej domu 330 m², pozemek 627 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 627 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 627 m²

Prodej domu 330 m², pozemek 627 m²

náměstí Jiřího z Poděbrad 157, Hořice

18 000 000 Kč

54 545 Kč/m2

Prodej domu 239 m², pozemek 311 m²Prodej domu 239 m², pozemek 311 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 311 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 311 m²

Prodej domu 239 m², pozemek 311 m²

Nový Svět 547, Harrachov

17 000 000 Kč

71 130 Kč/m2

Prodej domu 323 m², pozemek 964 m²Prodej domu 323 m², pozemek 964 m²
Prodej domu 323 m², pozemek 964 m²
Prodej domu 323 m², pozemek 964 m²

Prodej domu 323 m², pozemek 964 m²

Měsíční 1965, Černošice

24 000 000 Kč

74 303 Kč/m2

Prodej domu 143 m², pozemek 262 m²Prodej domu 143 m², pozemek 262 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 262 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 262 m²

Prodej domu 143 m², pozemek 262 m²

Za Dvořáků 935, Roudné

10 990 000 Kč

76 853 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO
Prodej domu 331 m², pozemek 637 m²Prodej domu 331 m², pozemek 637 m²
Prodej domu 331 m², pozemek 637 m²
Prodej domu 331 m², pozemek 637 m²

Prodej domu 331 m², pozemek 637 m²

Kosořská, Praha

24 900 000 Kč

75 227 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 690 m²Prodej domu 160 m², pozemek 690 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 690 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 690 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 690 m²

Sadov, okres Karlovy Vary

11 800 000 Kč

11 500 000 Kč

71 875 Kč/m2

1...404142...59

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 139 domů