Kontakt

Domy na prodej s cenou od 10 mil. Kč

Od 10 mil. Kč

588 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 294 m², pozemek 740 m²Prodej domu 294 m², pozemek 740 m²
Prodej domu 294 m², pozemek 740 m²
Prodej domu 294 m², pozemek 740 m²

Prodej domu 294 m², pozemek 740 m²

Na Skokanu, Peruc

11 000 000 Kč

37 415 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 138 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 336 m², pozemek 824 m²Prodej domu 336 m², pozemek 824 m²
Prodej domu 336 m², pozemek 824 m²
Prodej domu 336 m², pozemek 824 m²

Prodej domu 336 m², pozemek 824 m²

Na Skokanu, Peruc

11 000 000 Kč

32 738 Kč/m2

Prodej domu 234 m², pozemek 315 m²Prodej domu 234 m², pozemek 315 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 315 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 315 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 315 m²

Klivarova 363/12, Praha 11 - Háje

21 900 000 Kč

93 590 Kč/m2

Prodej domu 178 m², pozemek 1121 m²Prodej domu 178 m², pozemek 1121 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 1121 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 1121 m²

Prodej domu 178 m², pozemek 1121 m²

Hradešín, okres Kolín

13 500 000 Kč

75 843 Kč/m2

Prodej domu 139 m², pozemek 977 m²Prodej domu 139 m², pozemek 977 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 977 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 977 m²

Prodej domu 139 m², pozemek 977 m²

Horní 556, Trutnov - Poříčí

10 340 000 Kč

74 388 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej vily 570 m², pozemek 1109 m²Prodej vily 570 m², pozemek 1109 m²
Prodej vily 570 m², pozemek 1109 m²
Prodej vily 570 m², pozemek 1109 m²

Prodej vily 570 m², pozemek 1109 m²

Chelčického, Chlum u Třeboně

18 340 000 Kč

32 175 Kč/m2

Prodej domu 400 m², pozemek 1728 m²Prodej domu 400 m², pozemek 1728 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 1728 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 1728 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 1728 m²

Luční, Mariánské Radčice

16 900 000 Kč

42 250 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 438 m²

Školská 957, Líbeznice

25 900 000 Kč

139 247 Kč/m2

Prodej domu 308 m²Prodej domu 308 m²
Prodej domu 308 m²
Prodej domu 308 m²

Prodej domu 308 m²

K motelu, Praha

24 800 000 Kč

80 519 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate
Prodej domu 370 m², pozemek 710 m²Prodej domu 370 m², pozemek 710 m²
Prodej domu 370 m², pozemek 710 m²
Prodej domu 370 m², pozemek 710 m²

Prodej domu 370 m², pozemek 710 m²

Kralupy nad Vltavou, okres Mělník

13 990 000 Kč

37 811 Kč/m2

1...424344...59

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 138 domů