Kontakt

Domy na prodej s cenou od 10 mil. Kč

Od 10 mil. Kč

586 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²
Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²
Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²

Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²

Ivančická, Dolní Kounice

14 990 000 Kč

85 170 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 133 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 360 m², pozemek 2756 m²Prodej domu 360 m², pozemek 2756 m²
Prodej domu 360 m², pozemek 2756 m²
Prodej domu 360 m², pozemek 2756 m²

Prodej domu 360 m², pozemek 2756 m²

Horní Stropnice, okres České Budějovice

13 290 000 Kč

10 990 000 Kč

30 528 Kč/m2

Prodej domu 250 m²Prodej domu 250 m²
Prodej domu 250 m²
Prodej domu 250 m²

Prodej domu 250 m²

Dolejší 85, Kosoř

16 500 000 Kč

66 000 Kč/m2

Prodej domu 154 m², pozemek 1244 m²Prodej domu 154 m², pozemek 1244 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 1244 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 1244 m²

Prodej domu 154 m², pozemek 1244 m²

Ořechová 365, Tišice - Chrást

12 500 000 Kč

81 169 Kč/m2

Prodej domu 331 m², pozemek 1512 m²Prodej domu 331 m², pozemek 1512 m²
Prodej domu 331 m², pozemek 1512 m²
Prodej domu 331 m², pozemek 1512 m²

Prodej domu 331 m², pozemek 1512 m²

Zimní 727, Liberec XV-Starý Harcov

18 590 000 Kč

56 163 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Kotolanová
Realitní kancelář: Att Reality s.r.o.
Realitní makléř: Irena Kotolanová

Irena Kotolanová

4.7

Realitní kancelář: Att Reality s.r.o.
Prodej domu 142 m²Prodej domu 142 m²
Prodej domu 142 m²
Prodej domu 142 m²

Prodej domu 142 m²

Adamovská, Rudolfov

11 890 000 Kč

11 490 000 Kč

80 915 Kč/m2

Prodej domu 231 m², pozemek 5528 m²Prodej domu 231 m², pozemek 5528 m²
Prodej domu 231 m², pozemek 5528 m²
Prodej domu 231 m², pozemek 5528 m²

Prodej domu 231 m², pozemek 5528 m²

Sněhov 425, Malá Skála

18 690 000 Kč

80 909 Kč/m2

Prodej domu 138 m², pozemek 639 m²Prodej domu 138 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 138 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 138 m², pozemek 639 m²

Prodej domu 138 m², pozemek 639 m²

Do kopečka, Praha

18 390 000 Kč

17 950 000 Kč

130 072 Kč/m2

Prodej domu 195 m²Prodej domu 195 m²
Prodej domu 195 m²
Prodej domu 195 m²

Prodej domu 195 m²

Vodňanského 2370, Hostivice

19 950 000 Kč

102 308 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Zagora
Realitní kancelář: RENOREKO STAVEBNÍ s.r.o. - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Marek Zagora

Marek Zagora

Realitní kancelář: RENOREKO STAVEBNÍ s.r.o. - QARA s.r.o.
Prodej vily 350 m², pozemek 1115 m²Prodej vily 350 m², pozemek 1115 m²
Prodej vily 350 m², pozemek 1115 m²
Prodej vily 350 m², pozemek 1115 m²

Prodej vily 350 m², pozemek 1115 m²

Jahnova 9, Pardubice - Zelené Předměstí

29 000 000 Kč

82 857 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
1...434445...59

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 133 domů