Kontakt

Domy na prodej s cenou od 11 mil. Kč

Od 11 mil. Kč

490 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²

K Letišti, Karlovy Vary

14 000 000 Kč

56 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 644 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 234 m², pozemek 796 m²Prodej domu 234 m², pozemek 796 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 796 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 796 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 796 m²

Nová, Lhota

12 970 000 Kč

55 427 Kč/m2

Prodej domu 825 m², pozemek 1250 m²Prodej domu 825 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 825 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 825 m², pozemek 1250 m²

Prodej domu 825 m², pozemek 1250 m²

Čáslavská 18, Vrdy

13 490 000 Kč

12 900 000 Kč

15 636 Kč/m2

Prodej domu 649 m², pozemek 2182 m²Prodej domu 649 m², pozemek 2182 m²
Prodej domu 649 m², pozemek 2182 m²
Prodej domu 649 m², pozemek 2182 m²

Prodej domu 649 m², pozemek 2182 m²

Okružní 1719, Most

20 950 000 Kč

32 280 Kč/m2

Prodej domu 142 m², pozemek 884 m²Prodej domu 142 m², pozemek 884 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 884 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 884 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 884 m²

Březí, okres Břeclav

21 900 000 Kč

154 225 Kč/m2

Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²

Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²

Ve Skále 730, Šestajovice

23 000 000 Kč

118 557 Kč/m2

Prodej domu 218 m², pozemek 583 m²Prodej domu 218 m², pozemek 583 m²
Prodej domu 218 m², pozemek 583 m²
Prodej domu 218 m², pozemek 583 m²

Prodej domu 218 m², pozemek 583 m²

Brněnská, Omice

15 900 000 Kč

72 936 Kč/m2

Prodej projektu 99 m², pozemek 901 m²Prodej projektu 99 m², pozemek 901 m²
Prodej projektu 99 m², pozemek 901 m²
Prodej projektu 99 m², pozemek 901 m²

Prodej projektu 99 m², pozemek 901 m²

Panenský Týnec, okres Louny

15 521 875 Kč

156 787 Kč/m2

Prodej domu 101 m², pozemek 1321 m²Prodej domu 101 m², pozemek 1321 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 1321 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 1321 m²

Prodej domu 101 m², pozemek 1321 m²

Kunčice, okres Hradec Králové

14 490 000 Kč

13 990 000 Kč

138 515 Kč/m2

Prodej projektu 143 m², pozemek 924 m²Prodej projektu 143 m², pozemek 924 m²
Prodej projektu 143 m², pozemek 924 m²
Prodej projektu 143 m², pozemek 924 m²

Prodej projektu 143 m², pozemek 924 m²

Panenský Týnec, okres Louny

17 448 065 Kč

122 014 Kč/m2

1...111213...49

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 644 domů