Kontakt

Domy na prodej s cenou od 11 mil. Kč

Od 11 mil. Kč

492 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 171 m², pozemek 163 m²Prodej domu 171 m², pozemek 163 m²
Prodej domu 171 m², pozemek 163 m²
Prodej domu 171 m², pozemek 163 m²

Prodej domu 171 m², pozemek 163 m²

Elišky Přemyslovny 414, Praha - Zbraslav

17 900 000 Kč

17 390 000 Kč

101 696 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 649 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²

Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²

Durasova 27/4, Slaný - Kvíček

14 500 000 Kč

66 820 Kč/m2

Prodej domu 127 m², pozemek 568 m²Prodej domu 127 m², pozemek 568 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 568 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 568 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 568 m²

Nová Ves pod Pleší, okres Příbram

14 490 000 Kč

114 094 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 793 m²Prodej domu 140 m², pozemek 793 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 793 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 793 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 793 m²

Nová Ves pod Pleší, okres Příbram

15 690 000 Kč

112 071 Kč/m2

Prodej domu 146 m², pozemek 282 m²Prodej domu 146 m², pozemek 282 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 282 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 282 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 282 m²

Vilapark 493, Brodek u Prostějova

11 700 000 Kč

11 200 000 Kč

76 712 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 788 m²Prodej domu 300 m², pozemek 788 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 788 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 788 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 788 m²

Maškova 370, Klatovy IV

14 000 000 Kč

46 667 Kč/m2

Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²

Na Stráni, Kamenice - Nová Hospoda

16 400 000 Kč

14 900 000 Kč

119 200 Kč/m2

Prodej domu 950 m², pozemek 24944 m²Prodej domu 950 m², pozemek 24944 m²
Prodej domu 950 m², pozemek 24944 m²
Prodej domu 950 m², pozemek 24944 m²

Prodej domu 950 m², pozemek 24944 m²

Odlochovice 26, Jankov

20 393 000 Kč

21 466 Kč/m2

Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²

Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²

Úholičky, okres Praha-západ

16 459 000 Kč

106 877 Kč/m2

Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²
Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²
Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²

Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²

Nové Mlýny 7, Přítluky

21 329 000 Kč

10 000 Kč/m2

1...121314...50

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 649 domů