Kontakt

Domy na prodej s cenou od 11 mil. Kč

Od 11 mil. Kč

494 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²
Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²
Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²

Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²

Nové Mlýny 7, Přítluky

21 329 000 Kč

10 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 658 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 306 m², pozemek 464 m²Prodej domu 306 m², pozemek 464 m²
Prodej domu 306 m², pozemek 464 m²
Prodej domu 306 m², pozemek 464 m²

Prodej domu 306 m², pozemek 464 m²

Jevišovka 98, Jevišovka

13 690 000 Kč

12 690 000 Kč

41 471 Kč/m2

Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²

Zelená, Čestlice

25 055 485 Kč

126 543 Kč/m2

Prodej domu 390 m², pozemek 2262 m²Prodej domu 390 m², pozemek 2262 m²
Prodej domu 390 m², pozemek 2262 m²
Prodej domu 390 m², pozemek 2262 m²

Prodej domu 390 m², pozemek 2262 m²

Hamerská, Kovářská

16 500 000 Kč

15 450 000 Kč

39 615 Kč/m2

Prodej domu 230 m², pozemek 330 m²Prodej domu 230 m², pozemek 330 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 330 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 330 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 330 m²

Dolní Bousov, okres Mladá Boleslav

12 899 000 Kč

56 083 Kč/m2

Prodej domu 548 m², pozemek 287 m²Prodej domu 548 m², pozemek 287 m²
Prodej domu 548 m², pozemek 287 m²
Prodej domu 548 m², pozemek 287 m²

Prodej domu 548 m², pozemek 287 m²

Dukelská, Beroun-Město

17 499 000 Kč

31 932 Kč/m2

Prodej domu 126 m², pozemek 612 m²Prodej domu 126 m², pozemek 612 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 612 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 612 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 612 m²

Jana Stříže 351, Rájec-Jestřebí - Jestřebí

12 900 000 Kč

12 600 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodej domu 196 m², pozemek 151 m²Prodej domu 196 m², pozemek 151 m²
Prodej domu 196 m², pozemek 151 m²
Prodej domu 196 m², pozemek 151 m²

Prodej domu 196 m², pozemek 151 m²

Smetanova 831, Bučovice

12 500 000 Kč

63 776 Kč/m2

Prodej domu 329 m², pozemek 687 m²Prodej domu 329 m², pozemek 687 m²
Prodej domu 329 m², pozemek 687 m²
Prodej domu 329 m², pozemek 687 m²

Prodej domu 329 m², pozemek 687 m²

Mařenice 11, Mařenice

12 790 000 Kč

12 399 000 Kč

37 687 Kč/m2

Prodej domu 127 m², pozemek 307 m²Prodej domu 127 m², pozemek 307 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 307 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 307 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 307 m²

Smrková 1114, Srubec

11 800 000 Kč

92 913 Kč/m2

1...131415...50

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 658 domů