Kontakt

Domy na prodej s cenou od 11 mil. Kč

Od 11 mil. Kč

506 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 115 m², pozemek 851 m²Prodej domu 115 m², pozemek 851 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 851 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 851 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 851 m²

Nýřany, okres Plzeň-sever

17 000 000 Kč

13 300 000 Kč

115 652 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 705 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 229 m², pozemek 791 m²Prodej domu 229 m², pozemek 791 m²
Prodej domu 229 m², pozemek 791 m²
Prodej domu 229 m², pozemek 791 m²

Prodej domu 229 m², pozemek 791 m²

Medlovice 135, Medlovice

13 999 900 Kč

11 900 000 Kč

51 965 Kč/m2

Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²
Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²
Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²

Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²

Žďárská, Dolní Chabry, Praha

36 600 000 Kč

35 985 000 Kč

98 320 Kč/m2

Prodej domu 239 m², pozemek 414 m²Prodej domu 239 m², pozemek 414 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 414 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 414 m²

Prodej domu 239 m², pozemek 414 m²

Prostřední 73, Hýskov

24 990 000 Kč

12 350 000 Kč

51 674 Kč/m2

Prodej domu 181 m², pozemek 1073 m²Prodej domu 181 m², pozemek 1073 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 1073 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 1073 m²

Prodej domu 181 m², pozemek 1073 m²

Českých bratří 719, Jablonné nad Orlicí

11 990 000 Kč

11 600 000 Kč

64 088 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 5370 m²Prodej domu 250 m², pozemek 5370 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 5370 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 5370 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 5370 m²

Stanoviště 9, Mariánské Lázně

16 500 000 Kč

15 990 000 Kč

63 960 Kč/m2

Prodej domu 143 m², pozemek 782 m²Prodej domu 143 m², pozemek 782 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 782 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 782 m²

Prodej domu 143 m², pozemek 782 m²

Nosačická 1284, Slaný

12 800 000 Kč

11 200 000 Kč

78 322 Kč/m2

Prodej domu 348 m², pozemek 943 m²Prodej domu 348 m², pozemek 943 m²
Prodej domu 348 m², pozemek 943 m²
Prodej domu 348 m², pozemek 943 m²

Prodej domu 348 m², pozemek 943 m²

Krátká 380, Mšec

17 500 000 Kč

50 287 Kč/m2

Prodej domu 197 m², pozemek 4419 m²Prodej domu 197 m², pozemek 4419 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 4419 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 4419 m²

Prodej domu 197 m², pozemek 4419 m²

Pražmo, okres Frýdek-Místek

12 750 000 Kč

11 750 000 Kč

59 645 Kč/m2

Prodej domu 900 m², pozemek 2785 m²Prodej domu 900 m², pozemek 2785 m²
Prodej domu 900 m², pozemek 2785 m²
Prodej domu 900 m², pozemek 2785 m²

Prodej domu 900 m², pozemek 2785 m²

Vilsnická, Děčín

15 999 000 Kč

12 490 000 Kč

13 878 Kč/m2

1...212223...51

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 705 domů