Kontakt

Domy na prodej s cenou od 11 mil. Kč

Od 11 mil. Kč

504 nemovitostí

doporučené

Prodej vily 938 m², pozemek 9445 m²Prodej vily 938 m², pozemek 9445 m²
Prodej vily 938 m², pozemek 9445 m²
Prodej vily 938 m², pozemek 9445 m²

Prodej vily 938 m², pozemek 9445 m²

Martiněves 51, Martiněves

35 000 000 Kč

37 313 Kč/m2

Realitní makléř: Isabela Škuthanová
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Isabela Škuthanová

Isabela Škuthanová

4.7

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 706 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 145 m², pozemek 2362 m²Prodej domu 145 m², pozemek 2362 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 2362 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 2362 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 2362 m²

Komenského, Sloup v Čechách, Sloup v Čechách

16 350 000 Kč

112 759 Kč/m2

Prodej vily 657 m²Prodej vily 657 m²
Prodej vily 657 m²
Prodej vily 657 m²

Prodej vily 657 m²

Modřínová, Dalovice

37 000 000 Kč

56 317 Kč/m2

Prodej domu 306 m²Prodej domu 306 m²
Prodej domu 306 m²
Prodej domu 306 m²

Prodej domu 306 m²

153, Kvilda

29 990 000 Kč

25 990 000 Kč

84 935 Kč/m2

Prodej domu 365 m², pozemek 623 m²Prodej domu 365 m², pozemek 623 m²
Prodej domu 365 m², pozemek 623 m²
Prodej domu 365 m², pozemek 623 m²

Prodej domu 365 m², pozemek 623 m²

Rotenská 540, Praha 14 - Kyje

59 950 000 Kč

164 247 Kč/m2

Prodej domu 350 m²Prodej domu 350 m²
Prodej domu 350 m²
Prodej domu 350 m²

Prodej domu 350 m²

Klimkovice, Ostrava-město

20 000 000 Kč

19 000 000 Kč

54 286 Kč/m2

Prodej domu 500 m², pozemek 1700 m²Prodej domu 500 m², pozemek 1700 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1700 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1700 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 1700 m²

Kolmá, Herink

89 000 000 Kč

178 000 Kč/m2

Prodej domu 191 m², pozemek 1664 m²Prodej domu 191 m², pozemek 1664 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 1664 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 1664 m²

Prodej domu 191 m², pozemek 1664 m²

Havlíčkova 480, Týn nad Vltavou - Malá Strana

12 655 000 Kč

66 257 Kč/m2

Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²

Třebichovická 1620, Kladno - Švermov

12 990 000 Kč

132 551 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²

Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²

Dudíkova 873/16, Brno - Řečkovice

15 450 000 Kč

80 469 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
1...232425...51

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 706 domů