Kontakt

Domy na prodej s cenou od 11 mil. Kč

Od 11 mil. Kč

504 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 158 m², pozemek 1146 m²Prodej domu 158 m², pozemek 1146 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 1146 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 1146 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 1146 m²

Na skalkách 236, Klecany

13 990 000 Kč

88 544 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Ptašinský
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Michal Ptašinský

Michal Ptašinský

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 706 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 110 m², pozemek 1401 m²Prodej domu 110 m², pozemek 1401 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1401 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1401 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 1401 m²

Na Skalce 192, Jevany

11 990 000 Kč

109 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej domu 220 m², pozemek 782 m²Prodej domu 220 m², pozemek 782 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 782 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 782 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 782 m²

Ke Šmejkalce, Ondřejov

11 950 000 Kč

54 318 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jaroslav Tykal
Realitní kancelář: Ing. Jaroslav Tykal - realitní makléř QARA
Realitní makléř: Ing. Jaroslav Tykal

Ing. Jaroslav Tykal

4.8

Prodej domu 84 m², pozemek 84 m²Prodej domu 84 m², pozemek 84 m²
Prodej domu 84 m², pozemek 84 m²
Prodej domu 84 m², pozemek 84 m²

Prodej domu 84 m², pozemek 84 m²

Dulánek, Brno

11 429 000 Kč

136 060 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej zemědělské usedlosti 245 m², pozemek 13625 m²Prodej zemědělské usedlosti 245 m², pozemek 13625 m²
Prodej zemědělské usedlosti 245 m², pozemek 13625 m²
Prodej zemědělské usedlosti 245 m², pozemek 13625 m²

Prodej zemědělské usedlosti 245 m², pozemek 13625 m²

Vlčetín 15, Žirovnice

12 800 000 Kč

52 245 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 3807 m²Prodej domu 160 m², pozemek 3807 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 3807 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 3807 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 3807 m²

Volduchy, okres Rokycany

14 990 000 Kč

93 688 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej domu 312 m², pozemek 3167 m²Prodej domu 312 m², pozemek 3167 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 3167 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 3167 m²

Prodej domu 312 m², pozemek 3167 m²

Záboří 5, Záboří

18 000 000 Kč

57 692 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 1971 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1971 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1971 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1971 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1971 m²

Na Vrchách, Mirošovice

12 500 000 Kč

104 167 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej domu 128 m², pozemek 330 m²Prodej domu 128 m², pozemek 330 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 330 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 330 m²

Prodej domu 128 m², pozemek 330 m²

Nad Hřištěm 90, Nová Ves

12 500 000 Kč

97 656 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šťastný
Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Realitní makléř: Jiří Šťastný

Jiří Šťastný

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Prodej domu 151 m²Prodej domu 151 m²
Prodej domu 151 m²
Prodej domu 151 m²

Prodej domu 151 m²

Kotojedská, Kroměříž

11 990 000 Kč

79 404 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík
Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík

Ing. Tomáš Pantlík

4.9

Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
1...242526...51

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 706 domů