Kontakt

Domy na prodej s cenou od 12 mil. Kč

Od 12 mil. Kč

419 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 300 m², pozemek 800 m²Prodej domu 300 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 800 m²

Trubín, okres Beroun

25 800 000 Kč

86 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 288 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 249 m², pozemek 991 m²Prodej domu 249 m², pozemek 991 m²
Prodej domu 249 m², pozemek 991 m²
Prodej domu 249 m², pozemek 991 m²

Prodej domu 249 m², pozemek 991 m²

Polní, Zbůch

14 970 000 Kč

60 120 Kč/m2

Prodej domu 195 m², pozemek 124 m²Prodej domu 195 m², pozemek 124 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 124 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 124 m²

Prodej domu 195 m², pozemek 124 m²

M. Horákové, Třebíč - Týn

15 215 000 Kč

14 250 000 Kč

73 077 Kč/m2

Prodej domu 600 m², pozemek 545 m²Prodej domu 600 m², pozemek 545 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 545 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 545 m²

Prodej domu 600 m², pozemek 545 m²

České Žleby 29, Stožec

21 900 000 Kč

19 990 000 Kč

33 317 Kč/m2

Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²
Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²
Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²

Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²

Jiráskova 498, Slavkov u Brna

14 990 000 Kč

14 490 000 Kč

50 664 Kč/m2

Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²

Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²

Zlonín, okres Praha-východ

20 650 000 Kč

19 499 000 Kč

116 065 Kč/m2

Prodej domu 174 m², pozemek 1152 m²Prodej domu 174 m², pozemek 1152 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 1152 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 1152 m²

Prodej domu 174 m², pozemek 1152 m²

Skalice 40, Skalice

12 900 000 Kč

12 400 000 Kč

71 264 Kč/m2

Prodej domu 198 m², pozemek 2043 m²Prodej domu 198 m², pozemek 2043 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 2043 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 2043 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 2043 m²

Hrubý Jeseník, okres Nymburk

12 990 000 Kč

65 606 Kč/m2

Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²

Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²

Táhlá 834, Kamenice - Těptín

18 540 000 Kč

78 559 Kč/m2

Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²

Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²

Kamýcká 126/8, Praha - Suchdol

29 990 000 Kč

27 990 000 Kč

86 389 Kč/m2

1...131415...42

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 288 domů