Kontakt

Domy na prodej s cenou od 12 mil. Kč

Od 12 mil. Kč

419 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 126 m², pozemek 612 m²Prodej domu 126 m², pozemek 612 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 612 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 612 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 612 m²

Jana Stříže 351, Rájec-Jestřebí - Jestřebí

12 900 000 Kč

12 600 000 Kč

100 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 287 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 329 m², pozemek 687 m²Prodej domu 329 m², pozemek 687 m²
Prodej domu 329 m², pozemek 687 m²
Prodej domu 329 m², pozemek 687 m²

Prodej domu 329 m², pozemek 687 m²

Mařenice 11, Mařenice

12 790 000 Kč

12 399 000 Kč

37 687 Kč/m2

Prodej domu 265 m², pozemek 1212 m²Prodej domu 265 m², pozemek 1212 m²
Prodej domu 265 m², pozemek 1212 m²
Prodej domu 265 m², pozemek 1212 m²

Prodej domu 265 m², pozemek 1212 m²

Na Štěbetce 883, Sušice II

13 500 000 Kč

12 900 000 Kč

48 679 Kč/m2

Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²

Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²

Okrouhlo, okres Praha-západ

18 700 000 Kč

41 556 Kč/m2

Prodej domu 270 m², pozemek 182 m²Prodej domu 270 m², pozemek 182 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 182 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 182 m²

Prodej domu 270 m², pozemek 182 m²

Lipno nad Vltavou 121, Lipno nad Vltavou

20 000 000 Kč

74 074 Kč/m2

Prodej domu 210 m²Prodej domu 210 m²
Prodej domu 210 m²
Prodej domu 210 m²

Prodej domu 210 m²

Štěchovice, Praha-západ

18 700 000 Kč

17 200 000 Kč

81 905 Kč/m2

Prodej domu 255 m², pozemek 384 m²Prodej domu 255 m², pozemek 384 m²
Prodej domu 255 m², pozemek 384 m²
Prodej domu 255 m², pozemek 384 m²

Prodej domu 255 m², pozemek 384 m²

Pod Sychrovem II, Praha

29 356 000 Kč

25 990 000 Kč

101 922 Kč/m2

Prodej domu 972 m², pozemek 691 m²Prodej domu 972 m², pozemek 691 m²
Prodej domu 972 m², pozemek 691 m²
Prodej domu 972 m², pozemek 691 m²

Prodej domu 972 m², pozemek 691 m²

Praha, okres Praha 4

88 000 000 Kč

79 900 000 Kč

82 202 Kč/m2

Prodej domu 205 m², pozemek 9871 m²Prodej domu 205 m², pozemek 9871 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 9871 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 9871 m²

Prodej domu 205 m², pozemek 9871 m²

Svitálka 153, Krásná Hora

23 900 000 Kč

21 500 000 Kč

104 878 Kč/m2

Prodej domu 148 m², pozemek 204 m²Prodej domu 148 m², pozemek 204 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 204 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 204 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 204 m²

Pražská brána, Mladá Boleslav I

17 500 000 Kč

16 500 000 Kč

111 486 Kč/m2

1...121314...42

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 287 domů