Kontakt

Domy na prodej s cenou od 12 mil. Kč

Od 12 mil. Kč

421 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 900 m², pozemek 1353 m²Prodej domu 900 m², pozemek 1353 m²
Prodej domu 900 m², pozemek 1353 m²
Prodej domu 900 m², pozemek 1353 m²

Prodej domu 900 m², pozemek 1353 m²

Vejprty, okres Chomutov

19 344 000 Kč

21 493 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 296 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 220 m², pozemek 2215 m²Prodej domu 220 m², pozemek 2215 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 2215 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 2215 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 2215 m²

Stříbrná Skalice, okres Praha-východ

14 000 000 Kč

12 850 000 Kč

58 409 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 2125 m²Prodej domu 200 m², pozemek 2125 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2125 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2125 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 2125 m²

Hostín u Vojkovic, okres Mělník

14 500 000 Kč

13 000 000 Kč

65 000 Kč/m2

Prodej domu 275 m², pozemek 3605 m²Prodej domu 275 m², pozemek 3605 m²
Prodej domu 275 m², pozemek 3605 m²
Prodej domu 275 m², pozemek 3605 m²

Prodej domu 275 m², pozemek 3605 m²

9. května, Roudnice nad Labem

25 900 000 Kč

23 500 000 Kč

85 455 Kč/m2

Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²

Jenečská 21, Úhonice

29 950 000 Kč

59 900 Kč/m2

Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²
Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²
Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²

Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²

Bukovanského 1354/15, Ostrava - Slezská Ostrava

16 000 000 Kč

13 900 000 Kč

44 839 Kč/m2

Prodej domu 115 m², pozemek 851 m²Prodej domu 115 m², pozemek 851 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 851 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 851 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 851 m²

Nýřany, okres Plzeň-sever

17 000 000 Kč

13 900 000 Kč

120 870 Kč/m2

Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²
Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²
Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²

Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²

Žďárská, Dolní Chabry, Praha

36 600 000 Kč

35 985 000 Kč

98 320 Kč/m2

Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²

Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²

Mělnická 106, Mělnické Vtelno

16 900 000 Kč

15 900 000 Kč

71 946 Kč/m2

Prodej domu 239 m², pozemek 414 m²Prodej domu 239 m², pozemek 414 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 414 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 414 m²

Prodej domu 239 m², pozemek 414 m²

Prostřední 73, Hýskov

24 990 000 Kč

12 350 000 Kč

51 674 Kč/m2

1...161718...43

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 296 domů